web çalışmam

Web Tasarımı - web çalışmam ...

web çalışmam
metro34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metro34

Hiç Biri / İstanbul

web çalışmam

Alt 23-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi geceler arkadaşlar.
Bir firma için yaptığım tasarımım.eksiklikler konusunda eleştiri ve yardımlarınızı bekliyorum.tşkler iyi çalışmalar.

web çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 23-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışma mı yok.Ben mi göremiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

metro34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2010 #3
Allahallah ben görüyorum çalışmamı.web çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2010 #4
Çok düz kalmamış mı? Resimden ziyade tasarımda grafik kullanarak daha dolu gösterebilirsiniz. Kaldı resimlerle doldurmak kalabalık yapar. Firmanın sektörü hakkında bilgi verebilirseniz fikir üretmemiz daha kolay hatta çok kolay olacaktır. =) İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
ZuMZuM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZuMZuM

Webmaster / İstanbul

Alt 24-03-2010 #5
Güzel bir tasarım elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

metro34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2010 #6
buda yeni bir tasarım ltf olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.bu yorumlar benim için önemli olucaktır. tşkler

web çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
ugurekinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurekinci

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2010 #7
metro34 yaptığnız tasarımı hangi sektöre yaptıgınız ile ilgili bilgi verirseniz daha fazla yardımcı olabılecegımızı umuyorum. ayrıca netten web tasarım firmalarının referanslarını incelemeni öneririm. renkleri daha uyumlu ve sade renkleri secmelisin geometrik açılarla tasarımdaki blokları yerlestirirken daha dikkatli olmanı öneririm. deneme yap sürekli editle kullan karıştır iyice beğeneceğin şeyler çıkıcaktır ortaya eminim. 7 sene onceki halimi hatırladım web çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap
muradi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muradi

Grafiker / Manisa

Alt 28-03-2010 #8
Gölgelendirmeler abartı olmus ve butonlar daha estetik çizebilirsin orta içerik kısmı olan bolumum yerleşimini nasıl yapıcaksın oda merak konusu agır bi eleştri olmadı umarım ama biraz calısma iyi guzel calısmalar cıkarabilirsin bence nacizane fikrim photoshopta bir tema çizeceksen pixeller cok onemlı ana pixel
960x 650 gibi olabilir cunku her bilgisayarın cozunurlugu senın cozunurlugun gibi olamayabilir ve resımleri keserken dikkat etmek gerekıyor
Bu mesajdan alıntı yap

metro34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2010 #9
Bu tasarımları bir tekstil firması için hazırlamıştım ve değerlendirme aşamasında çalışmalar, ayrıca statik bir site olucak bu site. yorumlarınız için çok tşk ederim eleştirilerinizi kale alacağımdan emin olabilirsiniz.Fikirleriniz ve paylaşımlarınız benim için önemli arkadaşlar saolun.daha dikkatli tasarımlar için dahada özveri şart sanırım.tekrar sizlere tşk eder iyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

metro34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-03-2010 #10
Eleştirileriniz sonucunda biraz daha gölgesiz,resimsiz daha sade çalışmaya çalıştım.tasarımlar hakkında eleştirilerinizi
bekliyorum.tşkler..

web çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları