Web Çapraz Çizgiler

Web Tasarımı - Web Çapraz Çizgiler Sponsorlu Bağlantılar SelamunAleykum Son zamanlarda web sayfalarında yaygınlaşan çapraz çizgilerin nasıl yapıldığını ele alacağım. Adım 1; 100x100 “Transparent” bir sayfa açıyoruz. Adım 2; “Line Tool” ile sayfamıza tam oturacak şekilde ...

Web Çapraz Çizgiler
OnrGrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OnrGrfk

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Web Çapraz Çizgiler

Alt 11-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SelamunAleykum

Son zamanlarda web sayfalarında yaygınlaşan çapraz çizgilerin nasıl yapıldığını ele alacağım.

Adım 1;

100x100 “Transparent” bir sayfa açıyoruz.

Web Çapraz Çizgiler

Adım 2;

“Line Tool” ile sayfamıza tam oturacak şekilde çapraz (Yatay, Dik) 1px bir çizgi çekiyoruz.

Web Çapraz Çizgiler

Adım 3;

“Edit” Menüsünden “Define Pattern” Seçeneğine Tıklayın ve “Ok” Seçeneğine Tıklayın.

Web Çapraz Çizgiler

Adım 4;

“Blending Options” Bölümünde Pattern seçeneğinden bu çizgileri uygulaya bilirsiniz. Renkli tablolara
uygulamak için “Layer” in kopyasını alıp “layer” menüsünden “Fill” özelliğini kıstıığınızda renkli yerlerde de
kullanabilirsiniz.

Web Çapraz Çizgiler

Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ukayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ukayrak

Sanat Yn. / İstanbul

cok tesekkürler...

Alt 12-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar