Web Developer & Web Designer - 11 Senelik Tecrübe - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web Developer & Web Designer - 11 Senelik Tecrübe - Dünya Geneli ...

akorecebov isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akorecebov

Webmaster / İstanbul

Alt 19-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Developer & Web Designer - 11 Senelik Tecrübe

Program/Seviye:
  • Adobe: Photoshop (ileri seviyede)
  • Fireworks (ileri seviyede)
  • İllustrator (ileri seviyede)
  • After Effects (orta seviyde)
  • Flash (orta seviyede)
  • İnDesign (ileri seviyede)

Web Developing:
  • PHP (mükemmel seviyede, aşırı)
  • JavaScript (ileri seviyede)
  • Jquery (ileri seviyede)
  • HTML / CSS (mükemmel seviyede)

ASP.net \ #ASP program dili hiç ilgimi çekmedi. Kullanımınıda hiç sevmiyorum. ASP yapılan her şeyin, en güzelini ve en güvenli şeklini PHPde yaparım.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Son sınıf üniversite öğrencisiyim. Full Time ve ya Part Time çalışmak biraz zor oluyor benim için. Freelance olarak çalışmam daha iyi olduğunu düşünyorum. İngilizce ve Rusça yabancı dillerine sahibim. Şimdiden ilgilndiğiniz için Teşekkür ederim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Developer & Web Designer - 11 Senelik Tecrübe - Dünya Geneli - Web Developer & Web Designer - 11 Senelik Tecrübe - Dünya Geneli ya da Web Developer & Web Designer - 11 Senelik Tecrübe - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Developer & Web Designer - 11 Senelik Tecrübe - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

retinalsin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

retinalsin

Webmaster / Yurtdışı

Alt 29-10-2012 #3
daha önce yapmış olduğunuz çalışmalar var mı acaba ? Ben ilgileniyorum fakat, 11 senelik deneyiminizden biraz daha bahsederseniz iyi olur. Portfolyonuz yok mu ?

Cevabınızı ********* adresine atarsanız sevinirim.