Web&Grafik alanında iş arıyorum..

Sonuçlanan İlanlar - Web&Grafik alanında iş arıyorum.. ...

özkanayhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özkanayhan

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgeadam web&grafik bölümünden yeni mezunum 300 saat eğitim gördüm üstün başarı sertefikası ile bitirdim..

illustrator - iyi
indesign - iyi
Photoshop - çok iyi
Flash actionscript 3.0 - orta
flash timeline - iyi
Dreamweaver - çok iyi
flash catalyst - temel (bu programı karıştıra karıştıra kendim öğrenmeye çalıştım)
yapmış olduğum logo,kartvizit,antetli kağıt,zarf,ilan,afiş ve katalog çalışmam var grafik projesi olarak
web için yapmış olduğum template ve dreamweaverda hazırlanmış bir site var(yayınlanmamış)
HTML kod ve CSS te iyiyim web templatelerini dreamweavera geçirebilirim flash bannerlar ve animasyonda yaparım bu konularda kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Web&Grafik alanında iş arıyorum.. veya Web&Grafik alanında iş arıyorum..sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

özkanayhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özkanayhan

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2010 #3
güncel....
mhmttkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmttkn

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-03-2011 #4
ilanın hala aktifse cv'ni ve portfolyonu beklerim
Candan Ofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Candan Ofset

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2011 #5
CV nizi ve portfolyonuzu ********* adresine bekliyoruz.
feraya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feraya

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2011 #6
Türkiye'nin en köklü halkla ilişkiler şirketlerinden biri olan kurumumuz için web konusunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. CV'nizi ve çalışmalarınızdan örnekleri ********* adresine gönderir misiniz.

Teşekkürler

[email protected]