Web, Grafik, Reklam Tasarım - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Web, Grafik, Reklam Tasarım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Web, Grafik, Reklam Tasarım Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop CS6 - Çok İyi CorelDRAW X5 - İyi HTML/CSS - Çok İyi Wordpress - Çok İyi Çalışma Şartları: Serbest ...

mstkrcgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mstkrcgl

Grafiker / Mersin

Alt 06-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web, Grafik, Reklam Tasarım

Program/Seviye: Photoshop CS6 - Çok İyi
CorelDRAW X5 - İyi
HTML/CSS - Çok İyi
Wordpress - Çok İyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İstediğiniz iş için bulunan referanslar iletişime geçilmesi halinde yollanacaktır.

İşle ilgili açıklama: Büyük bir mobilya firmasının bilgi işlem sorumlusu olarak çalışmaktayım. Yine aynı firmanın açık hava reklam tasarımları (billboard, raket, megalight vb.) başta olmak üzere; katalog, broşür, magnet vb. tasarımlar yapmaktayım. Bunun yanında web tasarım ve yazılım hizmeti de veriyorum. Mersin'de bir çok firma ile freelance çalışıyorum. Çalışmalarımda güven, hız ve fiyat uygunluğu esastır.

E-posta:

Telefon: 0530 687 81 09
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Web, Grafik, Reklam Tasarım - Türkiye GeneliWeb, Grafik, Reklam Tasarım - Türkiye GeneliWeb, Grafik, Reklam Tasarım - Türkiye GeneliWeb, Grafik, Reklam Tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap