Web&Grafik Tasarım - İzmir

İş Arayan İlanları - Web&Grafik Tasarım - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Web&Grafik Tasarım Şehir: İzmir Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop -iyi- illustrator -iyi- inDesgin -orta- HTML -iyi- CSS -iyi- Bootstrap -orta- İş deneyimi ve içeriği: Altunlar ...

sezginkulcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezginkulcu

Grafiker / İzmir

Alt 29-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web&Grafik Tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop -iyi-
illustrator -iyi-
inDesgin -orta-
HTML -iyi-
CSS -iyi-
Bootstrap -orta-

İş deneyimi ve içeriği: Altunlar Mağazacılık - Grafiker
Lejans Medya - Grafiker&Web Tasarım
Doğa Etiket - Grafiker
Ayfa Medya - Grafiker&Web Tasarım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kurumsal kimlik, ofset ve etiket baskı çalışmalarının yanı sıra, web arayüz tasarımları ve bu tasarımların bootstrap veya normal olarak html-css'e dökülmesi

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Web&Grafik Tasarım - İzmirWeb&Grafik Tasarım - İzmirWeb&Grafik Tasarım - İzmirWeb&Grafik Tasarım - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap