Web & Grafik Tasarım Kendimi Geliştirmek için İş arıyorum - İzmir

İş Arayan İlanları - Web & Grafik Tasarım Kendimi Geliştirmek için İş arıyorum - İzmir ...

fevziyasar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fevziyasar

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 20-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web & Grafik Tasarım Kendimi Geliştirmek için İş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Photoshop : iyi
Dreamweaver : iyi
Illustrator : Orta
Flash : başlangıç
CorelDRAW : başlangıç
Fireworks : iyi
Html ve Css
Wordpress ve Joomla

İş deneyimi ve içeriği: Bulut network | Web tasarım stajyeri

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Üniversiteden yeni mezun oldum , web tasarım ve grafik tasarımda bilgisi olup kendini geliştirmek için iş arıyorum. İzmir de bulunanfirmalar öncelikli

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Web & Grafik Tasarım Kendimi Geliştirmek için İş arıyorum - İzmirWeb & Grafik Tasarım Kendimi Geliştirmek için İş arıyorum - İzmirWeb & Grafik Tasarım Kendimi Geliştirmek için İş arıyorum - İzmirWeb & Grafik Tasarım Kendimi Geliştirmek için İş arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 29-11-2013 #3
InDesign kullanıyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap