Web & Grafik Tasarım Kursu Almak ıstıyorum.

Web Tasarımı - Web & Grafik Tasarım Kursu Almak ıstıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar... Öncelıkler bılıyorum ıllakı bole bı konu acılmıştır...Yardımınıza ıhtıyacım var Suan ben sporcuyum ama spor nereye kadar web ve grafık egıtımı almak kendımı gelıstırmek ıstıyorum.Önceden Fotografcının yanında ...

ogundmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ogundmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar...

Öncelıkler bılıyorum ıllakı bole bı konu acılmıştır...Yardımınıza ıhtıyacım var Suan ben sporcuyum ama spor nereye kadar web ve grafık egıtımı almak kendımı gelıstırmek ıstıyorum.Önceden Fotografcının yanında çalıştım PS öğrendım ama kadar öğrenmekse az cok bısıler öğrendım.Fotoğrafcılık hobım benım severek yapıyorum.Web ve grafık bolumunede merak sardım arastıryorum egıtım almak ıstıyorum.Yanı meslek olarakta goruyorum...

BilgeAdam ve Netron eğitim merkezlerıne gıttım yaklasık 4500 ytl yapar ıstıyorum 5 ay gıbı bı sure ıcınde yorumlarını alabılırmıyım bana ne kadar neler verebılır.Ben lise mezunuyum 2.lıgte basketbolcuyum ama 28-30 yasından sonra spor ıllakı bıtıcek 30 yasındanda sonra bırı meslek ogretmez yanı suan 20 yasındayım ama ılerıyı dusunuyorum böle bı gırısım yapmak ıstıyorum.

Tanıdık matbaa fabrıkası sahıbı bana MedyaSoft tavsıye ettı en yenı teknolojı verıyolar gelısımının ıcın daha ıyı yanıma gelır stajer olarak calısabılırsın işi ogren başka yerdede ıs bulursun yorumununu yaptı.BilgeAdam ve Netronuda bılıyor ama MedyaSoft dedı.

Sizlerın dusuncesını alabılırmıyım....

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 13-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum dediğin kuruluşları bilmiyorum ama kendin çalışarak da webtasarımcı olabilirsin.ne kadar zaman ayırabilirsin bu işe önemli olan o.web tasarım sadece flash veya sadece html bilmek değil.tabi sadece flashla da web sitesi yapılır ama hedef kitlen dar olur.
Bu mesajdan alıntı yap
acem kızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acem kızı(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-08-2009 #3
dediğin kurslar pahalı oluyor maddiyat sorunu yoksa git derim,
ama futbolu bırakma hobi olaran web tasarım ve grafik yap derim,boş zamanlarında fotoğraf çek,tasarım yap,hafta sonları kursa gidebilirsin,
Bu mesajdan alıntı yap

ogundmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-08-2009 #4
@acemı kız

Haklısında cok kararsızım ya Basketbolcuyum bu arada ben
Bu mesajdan alıntı yap
strwbry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strwbry(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2009 #5
Ben BilgeAdam'dan eylül ayında mezun oldum. Web ve Grafik tasarım bölümünden. 8 senelik grafikerlik geçmişim olduğu için çok zorluk çekmedim. Ama sıfırdan başlıyorsan o kadar para vermeye değmez benden söylemesi. Çok yüzeysel öğretiyorlar. İşi iyi bilen birine o parayı verip öğrenmeyi tercih ederdim. Hem birebir daha iyi öğrenirdim hemde o kazanmış olurdu. Tavsiye etmiyorum senin anlayacağın. İşte bulamadılar ayrıca !

Amacım karalamak değil direk yaşadığımı söylüyorum yardımcı olmak adına. Oldu da gidecek olursan sürekli pratik yapmalısın çünkü özellikle web tasarım unutulmaya çok müsait. Grafikerler bile iş bulmakta artık zorlanıyor, bulduğunda ise düşük maaşlarla çalışıyor haberin olsun ayrıca. Başarılar dilerim sana...
Bu mesajdan alıntı yap

ogundmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-08-2009 #6
Ben BilgeAdam'dan eylül ayında mezun oldum. Web ve Grafik tasarım bölümünden. 8 senelik grafikerlik geçmişim olduğu için çok zorluk çekmedim. Ama sıfırdan başlıyorsan o kadar para vermeye değmez benden söylemesi. Çok yüzeysel öğretiyorlar. İşi iyi bilen birine o parayı verip öğrenmeyi tercih ederdim. Hem birebir daha iyi öğrenirdim hemde o kazanmış olurdu. Tavsiye etmiyorum senin anlayacağın. İşte bulamadılar ayrıca !

Amacım karalamak değil direk yaşadığımı söylüyorum yardımcı olmak adına. Oldu da gidecek olursan sürekli pratik yapmalısın çünkü özellikle web tasarım unutulmaya çok müsait. Grafikerler bile iş bulmakta artık zorlanıyor, bulduğunda ise düşük maaşlarla çalışıyor haberin olsun ayrıca. Başarılar dilerim sana...
Öncelıkler yorumlarınız ıcın tşk ederım...Tanıdık matbaa var sahıbı babamın arkadası onun yanında stajer olarak calısıp hemde kursa gıdıcem mantıklımı sızce
Bu mesajdan alıntı yap
strwbry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strwbry(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #7
Mantıklı tabi neden olmasın.
Bu mesajdan alıntı yap
acem kızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acem kızı(28)

Alt 14-08-2009 #8
güzel olur
bilgiteknolojilerini tavsiye ederim bi arkadasim gitmişti,
ama basketbolu bırakma derimWeb & Grafik Tasarım Kursu Almak ıstıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ogundmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2009 #9
Peki Egıtim merkezı neresı tavsıye edersınız ? BilgeAdam mı MedyaSoft mu
Bu mesajdan alıntı yap
kovboyx5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kovboyx5

Alt 19-08-2009 #10
arkdaşlar bnde grafik tasarım eğitimi almak istiyordum bi kaç ay öncesnde yoğun bi arştırma içersine girdim.. Bilgeadam ve netron ilk aklıma gelenlerdi ama tanıdıklarımın gitmesi ve okadar paraya değmiycek olmasının bana hissettirince vazgeçtimm..Araştırmaya devam ettim ve Mikrosis bilgisayarı buldum..Şimdi burda grafik ve web tasarımı almaya başladımm ve gayet memnunum hocaların ders anlatış şekillerinden tutunda çalışan personellerın sıcaklığı ve yeterli gereçlerii gerçekten hoşuma gitti..sana burayıı önerebilirm:wink: alltaki linke tıklayarak sitesine girebilirsin...

Mikrosis Eğitim Merkezi, Bilgisayar Kursu, Muhasebe Kursu, Grafik Kursları, Autocad Kursu, 3ds Max Kursu, Grafik Tasarım Kursları, Photoshop Kursu, Web Tasarım Kursu, Ms Office Kursu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları