Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli ...

Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli
BannerWebSite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BannerWebSite

Webmaster / İstanbul

Alt 10-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

Program/Seviye: Adobe Photoshop *****
Adobe İllustrator ***
Adobe Flash ****
Adobe Dreamweaver ***
Micrasoft WebMatrix ***

Joomla ****
WordPress ***

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
2011-2012 Aralığında yaptığımız kurumsal çalışmalardan bazıları. Daha dataylı bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edniz.

Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye GeneliWeb & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli
Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye GeneliWeb & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama: Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri Yapmaktayız.

Web Çalışmalarımız:

Flash Web Site Tasarımı
Flash ve Html Destekli Web Site Tasarımı
Flash Banner/Resim Banner Tasarımı
E-ticaret Sitesi Tasarımı
Forum Siteleri Tasarımı
Resim Galeri Siteler Tasarımı
Kurumsal Web Site Tasarımı
Facebook Hayran Sayfası Tasarımı

Grafik Çalışmalarımız:

Kurumsal Kimlik
Logo
El İlanı, Braşür, Menü Tasarımları
Dergi, Katalog Tasarımları
Cam Folyo Kaplama Tasarımlar
Vinil Baskı, Dijital Baskı Tasarımları
Germe Tabela, Işıklı Tabela, Kutu Harf Tabela ve Metal Tabela Çeşitleri

Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

Ürün Fotoğraf Çekimi,
Yerinde fotoğraf çekimi,
İç Mekan Çekimleri,
Dış Mekan Çekimleri

Çekimlerimizi Canon 1000D Profesyonel Fotoğraf Makinesi ile yapmaktayız. Fotoğraf çekimlerini dilerseniz sadece çekim olarak, dilerseniz Photoshop arka plan temizleme, firma logosu ekleme uygulamaları ile beraber yaptırabilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli - Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli ya da Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

BannerWebSite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BannerWebSite

Webmaster / İstanbul

E Ticaret Sitelerinde İş Arıyorum - Türkiye Geneli

Alt 16-07-2012 #3
E Ticaret Sitelerinde İş Arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop *****
Adobe İllustrator ***
Adobe Flash ****
Adobe Dreamweaver ***
Micrasoft WebMatrix ***

Joomla ****
WordPress ***

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 2 sene e ticaret firmasında webmaster olarak çalıştım. Kampaya düzenleme, e-mailing, flash ve jpeg banner tasarımı, site içinde düzenlemeler, ürünfotoğraf çekimi ve dekupe işlemleri, ürün kategori düzenlenmesi, fiyat listesi düzenlenmesi işlerini yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: istenilirse örnek çalışmalarımı sitemden gösterebilirim.

İşle ilgili açıklama: İstanbul Anadolu yakasında ve mümkünse maltepe ye yakın mesafelerde bulunan e ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmalarda webmaster olarak çalışmak istiyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********