Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul - İstanbul

İş Arayan İlanları - Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul - İstanbul ...

Burak Kayahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burak Kayahan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İyi derecede photoshop kullanıyorum. 3 Aylık tatilde staj görmek ve 1 yıl daha devam etmek istiyorum. Lise 3. Sınıf öğrencisiyim bu sene son sınıf oluyorum ve staj görmem gerekiyor. Web alanında yada grafik tasarım'ında staj görüp kendimi yetiştirmek istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0536 301 66 94
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul - İstanbul - Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul - İstanbul ya da Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul - İstanbul | Web - Grafikerlik Alanında Stajyerlik - İstanbul - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Burak Kayahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burak Kayahan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Part-Time Grafik-Web Alanı Stajyer - İstanbul

Alt 09-10-2011 #3
Part-Time Grafik-Web Alanı Stajyer

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Değerlendirme 10/10
Program
Photoshop : 10/8
Dreamweaver : 10/7
Fireworks : 10/7
Visual Basic : 10/5
Diller
Html : 10/8
Asp : 10/2
Php : 10/0

İş deneyimi ve içeriği: Bilgisayar üzerinde çalışmadım. 2008-2009 yılları arasında freelance ucuz tasarımlar pazarlayıp satmıştım.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul/Üsküdar Zeynep Kamil Mevkii'nde ikamet etmekteyim. Üsküdar Ticaret Meslek Lisesinde Bilişim Programcılığı, Web Tasarım-Grafik alanını okuyorum. 11.Sınıf öğrencisiyim.

Orta düzey görsel işlerde başarılı olabilirim. Html de orta düzey iyi işler çıkartabiliyorum. Teşekkürler kolay gelsin...

E-posta:

Telefon: 0536 301 66 94
Bu mesajdan alıntı yap
omonder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omonder

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2011 #4
adresinize cv ve referans bilgilerinizi gonderirseniz sevinirim. Medya ve yazilim sektorunde faaliyet gosteren bir firma icin.
Bu mesajdan alıntı yap