Web işlerimi yapacak ögrenci - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web işlerimi yapacak ögrenci - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar web işlerimi yapacak ögrenci Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: internet üstünde ...

hasan1989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasan1989

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web işlerimi yapacak ögrenci

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: internet üstünde yapmam gereken şeyleri birine yaptırmak istiyorum.mail okuma ilan bırakma sayfa yönetme gibi..sadece ögrenci arkadaşlara mesaj atacam..

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Web işlerimi yapacak ögrenci - Türkiye GeneliWeb işlerimi yapacak ögrenci - Türkiye GeneliWeb işlerimi yapacak ögrenci - Türkiye GeneliWeb işlerimi yapacak ögrenci - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sercem1995 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercem1995

Öğrenci (Grafik) / Manisa

Alt 18-06-2013 #3
Ben yapabilirim Web işlerimi yapacak ögrenci - Türkiye Geneli
aabeecee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aabeecee

Alt 19-06-2013 #4
Mail gönderildi
badegayetuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badegayetuna

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 20-06-2013 #5
Merhaba,ilanınızı gördüm ve yapabileceğimi düşünüyorum.Gazi üniversitesinde öğrenciyim.
gfbalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbalp

Alt 23-06-2013 #6
Mrb bende yapabilirm eğer istersenz Web işlerimi yapacak ögrenci - Türkiye Geneli
maviliman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviliman

Grafiker / Diyarbakır

Alt 24-06-2013 #7
mrb bende trakya gsf grafik öğrencisiym. anlaşabilirsek bana uygun gelir..
hasan1989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasan1989

web sitesi yapacak.. - Türkiye Geneli

Alt 12-07-2013 #8
web sitesi yapacak..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

İşle ilgili açıklama: zaman içinde 5 -6 tane web sitesi yapılacak..aynı temayı baskasında kullandıgınız web siteleri de olacak..genel olarak anlatayım özel ders ilanı için hazır temalar kullanılacak wordpress gibi-forum sitesi olacak hazır tema olacak yine..
kendim yaparım diyecek arkadaşlar da varsa onların da önerilerini dinleyebilirim..cv ve iletişim numaralarınızı mail olarak atarsanız inceleyip size dönüş yaparız..

Stag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stag

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 17-07-2013 #9
web sitesi yapacak..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

İşle ilgili açıklama: zaman içinde 5 -6 tane web sitesi yapılacak..aynı temayı baskasında kullandıgınız web siteleri de olacak..genel olarak anlatayım özel ders ilanı için hazır temalar kullanılacak wordpress gibi-forum sitesi olacak hazır tema olacak yine..
kendim yaparım diyecek arkadaşlar da varsa onların da önerilerini dinleyebilirim..cv ve iletişim numaralarınızı mail olarak atarsanız inceleyip size dönüş yaparız..

Email yolladım ilgilenirseniz sevinirim.
aalicans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aalicans

Grafiker / Ankara

Alt 18-07-2013 #10
mail gönderildi. teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları