Web Master Aranıyor - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Web Master Aranıyor - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Web Master - Bursa Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Dreamweaver, Fireworks/Photoshop, Joomla v.b içerik yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi Tercihen; CSS Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik ...

siomarka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siomarka

Webmaster / Bursa

Alt 12-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Master - Bursa

Program/Seviye: Dreamweaver, Fireworks/Photoshop, Joomla v.b içerik yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi

Tercihen;
CSS

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tasarım ve kod ekibimizin hazırlamış olduğu web sitelerinde kullanılan içerik yönetim sisteminden fotoğraf, yazı genel bilgileri girebilecek ve Html tabanlı sistemlerde de içerik girişi yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

*Lütfen CV'niz ile Referans gösterebileceğiniz web sitelerini e-posta adresimize gönderin.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Master Aranıyor - Bursa - Web Master Aranıyor - Bursa ya da Web Master Aranıyor - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Master Aranıyor - Bursa İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web Master Aranıyor - Bursa | Web Master Aranıyor - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..