Web Photo Gallery (Adobe Bridge)

Web Tasarımı - Web Photo Gallery (Adobe Bridge) Sponsorlu Bağlantılar Web Photo Gallery komutunu Adobe Bridge programından kullanarak bir dizi imajdan otomatik olarak bir Web fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz. [VIMEO]25612534[/VIMEO]...

eminduyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eminduyum

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Photo Gallery komutunu Adobe Bridge programından kullanarak bir dizi imajdan otomatik olarak bir Web fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz.

[VIMEO]25612534[/VIMEO]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denizan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, konunuzu gördüm ve bana yardımcı olabileceğiniz düşündüm. Digital (flash)fotograf albümü hakkında bilginiz var mıydı acaba? Bir flash albüm yapmak istiyorum, elimde basit bir örneği de var ama hangi programda nasıl yapacağımı bilmiyorum. İndirdiğim programlar exe yada HTML olarak çıktı veriyor ama bunu istediğim yere yerleştiremiyorum. Ben daha basit kullanılabilecek bir şey yapmak istiyorum. Örneğin imageshack'e yükleyip istediğim sayfaya yerleştirebileceğim bir şey. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
eminduyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eminduyum

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-06-2011 #3
Basit ama etkili (ki içlerinde çok güzel olanlar da var) çalışmaları Photoshop ile işinizi görecek tarzda, bu anlattığım derste de görebileceğiniz gibi yapmak mümkün...

Ahmet Emin Duyum
İzle ve Uygula
Bu mesajdan alıntı yap
denizan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-06-2011 #4
Basit ama etkili (ki içlerinde çok güzel olanlar da var) çalışmaları Photoshop ile işinizi görecek tarzda, bu anlattığım derste de görebileceğiniz gibi yapmak mümkün...

Ahmet Emin Duyum
İzle ve Uygula
Teşekkür ederim. Hemen deneyeceğim.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
serhatkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhatkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #5
Merhabalar, emeğinize sağlık.
Bende şunu sormak istiyorum izninizle... Dw de bir site hazırlıyorum ve portfolyo adı altında oluşturmuş olduğum link e tıkladığımda, bu şekilde bir web galerinin açılmasını istiyorum. Ben bu şekilde bir web galeri oluşturdum dersinizden yararlanarak, fakat Dw ye bunu nasıl atabilirim.... yardımcı olursanız çok memnun olurum...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
adobe bridge, fotoğraf galerisi, web photo gallery