Web sayfamdaki ürün fotoğrafları sayfaya sığmıyor.

Web Tasarımı - Web sayfamdaki ürün fotoğrafları sayfaya sığmıyor. Sponsorlu Bağlantılar web sitesim bazı bilgisayarlarda ürün resimleri sıkışmıyor. sol üst tarafı gözüküyor. neden böyle oluyor.internet sürümümü eski. bunu nasıl halledebiliriz.....

designer_tan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer_tan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web sitesim bazı bilgisayarlarda ürün resimleri sıkışmıyor. sol üst tarafı gözüküyor.
neden böyle oluyor.internet sürümümü eski. bunu nasıl halledebiliriz..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 21-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba öncelikle bir sorunla ilgili yardım istiyorsanız.

Çalışmanın hata olan sayfa linkini paylaşabilirsiniz. Link yok ise çalışmanın hata veren sayfanın görselini ya da kodları.

Bu şekilde yardım istemek karşındaki kişi medyum felan olması gerek heralde. Sarı çizmeli ...
Bu mesajdan alıntı yap
CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 21-11-2012 #3
6 - 7 defa falan okudum ama ne dediğinizi gerçekten anlamadım, hani biraz daha açıklarsanız belki yardımcı olabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
designer_tan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer_tan

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2012 #4
katılıyorum size doğru anlatamamışım..siteyi yapan arkadaş sitede sorun yok diyor.kime danışacağımı bilemedim bende buraya yazdım.. hangi bilgisayardan siteye girsem sitede ürün fotoğrafları gözükmüyor. çözüm için yazmıştım. şimdiden teşekkür ederim.. site bu
Tan Sandalye - Hoşgeldiniz
Bu mesajdan alıntı yap
yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 22-11-2012 #5
Evet sitede türkçe karakter ve resim görüntüleme sorunu var.jscript kodlarında hata vardır siteyi yapan kişi önbellek temizleyip kontrol etsin.
Bu mesajdan alıntı yap
socak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

socak

Webmaster / Muğla

Alt 22-11-2012 #6
arkadaşım sana sitede sorun yok diyen arkadaşlar ya bu işi bilmiyor yada ayak yapıyor, nasıl sorun yok bas baya sorun var hem tr karakter sorunu hemde js sorunu mevcut sayfada düzeltmeleri gerekiyor dil kodlamasını unicode(UTF-Web sayfamdaki ürün fotoğrafları sayfaya sığmıyor. yapmalılar tr karekter gitmesi için , resimlerin gözükmesine gelincede js kodlarını gözden geçirsinler sıkıntı ordan kaynaklanıyor. bide sayfada ürün siparişi verirken bir kelime gördüm hiç hoş değil Her türlü sipariş itina ile yapılır cümlesi bence biraz itici olmuş onu daha farklı yapabilirler mesela siz değerli müşterilerimizin her türlü siparişlerini iltina ile yapmayı amaçlıyoruz vs vs gibi yapsanız daha hoş olur. birşey daha eklemek istiyorum sitenize google translate koymuşsunuz bir web tasarımcı olarak tavsiye etmem çunki google translet türkçe kelimeleri çevirmede %50 bile başarılı değil oyüzden kelimelerin anlamları çok değişiyor hangi dile çevirirseiz çevirin oyüzden iptal etmenizi tavsiye ederim eğer yabancı dilde yapıcaksanız sıfırdan yapmanızı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap