web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: flash Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: merhaba Fotoğraf portföyüm üzerine web tasarımı ...

hakan17801 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan17801

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: flash

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: merhaba
Fotoğraf portföyüm üzerine web tasarımı yapacak flas bilgisi olan tasarımcı arkadaşa arıyorum.Ücret tasarım biter bitmez hemen teslim edilecektir.Konuya hakim ve daha öncesinde örnek çalışmları olan tasarımcı arkadaşların irtibata geçemesini rica ederim

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli - web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli ya da web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli | web sayfamı tasarlayacak tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

deliler2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deliler2

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-10-2011 #3
merhaba mail gönderildi ********* iletişim mailim.
mehdat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehdat

Webmaster / Antalya

Alt 19-11-2011 #4
Merhaba ben Mehmet DATÇALI. 6 yıldır flash web tasarım yapıyorum. benimle çalışmak isterseniz www.blackofficial.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
aliburakdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliburakdogan

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 20-11-2011 #5
adresinize mail gönderdim..
mehdat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehdat

Webmaster / Antalya

Alt 20-11-2011 #6
adresinize mail gönderdim cevabınızı bekliyorum.