Web sayfası kurma ile ilgili hata yapmış olabilirim yardımınıza ihtiyacım var!

Web Tasarımı - Web sayfası kurma ile ilgili hata yapmış olabilirim yardımınıza ihtiyacım var! Sponsorlu Bağlantılar Sevgili arkadaşlar kendime bir internet sitesi kurma hayalini nasıl yapacağımı düşünürken bir alan adı almış buluverdim kendime bir de üstüne bir hosting paketide alıverdim şimdi sorun elimde bunlar ...

Hexen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hexen(36)

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili arkadaşlar kendime bir internet sitesi kurma hayalini nasıl yapacağımı düşünürken bir alan adı almış buluverdim kendime bir de üstüne bir hosting paketide alıverdim şimdi sorun elimde bunlar varken benim kurmak istediğim basit ve sade bir şahsi site.Ben alan adım ve hosting paketim ile bu işin içinden nasıl çıkabilirim hosting hizmeti aldığım yer ile saat geç olduğu için görüşemedim bu hazır şablonlardan atabilirmiyim kendi yerime?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iconia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iconia(32)

Öğrenci (Grafik) / Gümüşhane

Alt 05-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tabiki kullanabilirsiniz, zatene eğer başlangıç seviyesinde bilginiz var ise şimdilik hazır temalardan başlayabilirsiniz işe.Belli bir süre sonra ekstra olarak eklemek cıkarmak istediklerinizi de sitenize upload edebilirsiniz.Ancak önceklikli olarak bir ftp programı ve ftp şifre ve kullanıcı adınızı edinin.

düzeltme : bu arada yeni farkettim iki yıldır takip ediyorum ancak bu benim ilk mesajımmış Web sayfası kurma ile ilgili hata yapmış olabilirim yardımınıza ihtiyacım var!
Bu mesajdan alıntı yap
Hexen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hexen(36)

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-11-2010 #3
teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap