Web Sayfası Yaptırmak İçin Teklif İstiyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web Sayfası Yaptırmak İçin Teklif İstiyorum - Türkiye Geneli ...

shekil1cocuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shekil1cocuk

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 03-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

TEKLİF İSTİYORUM...

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Sakaryanın Hendek ilçesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için web sayfası yaptırmak istiyoruz. Web sayfasında öncelikle firmamızın ve projelerimizin tanıtımı yapılacaktır. Uygun olursa tasarımın modern web stilleri kullanılarak yapılmasını istiyoruz. Sürekli yenilenecek projeleri kontrol paneli sayesinde siteye girebilmeliyiz. Her proje aynı kalıpta farklı sayfalarda gösterile bilmeli. İlgilenen arkadaşlar tekliflerinizi adresine göndere bilirsiniz. yada özel mesaj yazın.

Lütfen tekliflerinizi aşağıdaki mail adresine yazınız.

Murat Doğu

E-posta:*********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Sayfası Yaptırmak İçin Teklif İstiyorum - Türkiye Geneli - Web Sayfası Yaptırmak İçin Teklif İstiyorum - Türkiye Geneli ya da Web Sayfası Yaptırmak İçin Teklif İstiyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Sayfası Yaptırmak İçin Teklif İstiyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web Sayfası Yaptırmak İçin Teklif İstiyorum - Türkiye Geneli | Web Sayfası Yaptırmak İçin Teklif İstiyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

izmirgrafikk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmirgrafikk

Webmaster / İzmir

Alt 04-11-2011 #3
email adresinize teklif gönderdik. saygılarımızla.
ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2011 #4
mail adresinize çalışma örneklerimizi yollamıştık..
cika39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cika39(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2011 #5
örneklerle birlikte fiyat teklifimi mail adresinize yolladım.
chymera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chymera

Webmaster / Kayseri

Alt 21-11-2011 #6
Hala ilgileniyorsanız mail yolladım. İyi günler.
hndn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hndn

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2011 #7
Mail ile geri dönüş yapıp fiyat teklifi istemiştiniz. Onuda gönderdim fakat halen bir geri dönüşte bulunmadınız.
masterkid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masterkid

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2011 #8
mailinize fiyat teklifi yolladım...
track3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

track3r

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Alt 29-11-2011 #9
İyi günler elimde tasarımını ve kodlamasını yaptıgım tek eksiği yazılımı onuda 7 iş günü içerisinde yapıp teslim edebileceğim bir taslagım var istanbulda öğrenciyim uygun fiyata işi yaparım görmek isterseniz taslagı ********* telefon numaram. Tasarımı yaptıgım firmayla 1900 tlye anlaşmıştım. Panel tamamen dinamik istediğiniz kadar sayfa alt kategori başlık oluşturabilirsiniz. istediğiniz kadar resim video ekleyebilirsiniz. Tasarım ve işleve yakın sistemler dumankaya ve soyak firmalarının web sayfalarıdır. tasarım olarak soyağa göre daha zengindir. Size vereceğim fiyat isterseniz daha uygundur.