web sayfası yardım

Dreamweaver - web sayfası yardım Sponsorlu Bağlantılar Selamün Aleyküm arkadaşlar. ben bir işyerinin web sayfasını yaptım öyle profesyönel değilim bu nedenle bazı konularda yardımınıza ihtiyacım var. siteyi yayınladım. Teknik El Makina?********* ancak ürünler kısmını geliştirmem ...

web sayfası yardım
Firefighter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Firefighter

Hiç Biri / Kahramanmaraş

web sayfası yardım

Alt 23-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm arkadaşlar. ben bir işyerinin web sayfasını yaptım öyle profesyönel değilim bu nedenle bazı konularda yardımınıza ihtiyacım var. siteyi yayınladım. Teknik El Makina?********* ancak ürünler kısmını geliştirmem lazım çok fazla kategori var ve çok fazla resim var ve bir de menü ie de çalışmıyor ancak chrome da çalışıyor ayrıca site ile ilgili her konuda da önerilerinizi alabilirim dedim ya profesyönel değilim. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eraykarayel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraykarayel(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 08-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayar başında değilim şu anda mobil aygıttan giriş yapıyorum o yüzden ie konusunda bir şey söyleyemeyeceğim. Eline sağlık, emek vermişsin. Kendini geliştirmeye çalıştığın sürece doğru yolda olduğunu düşünür ne olursa olsun saygı duyarım. Ancak her zaman yapılan büyük bir yanlış söz konusu. O da şu ki döviz bilgisinin orada ne işi var? İçerik sorunu nedense dünya saatleri, hava durumu, döviz vb ile çözmeye çalışıyor insanlar ve bunu anlayamıyorum. Dövizle iş yapan bir şirket olsa bile döviz kuru dahili değilse ya da doğru konuşlandırılmamışsa gereksizdir. Sadece bunu söylemek istedim. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap