Web Site Ödevim İçin Yardım....

Web Tasarımı - Web Site Ödevim İçin Yardım.... ...

0rkun1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

0rkun1

Webmaster / İstanbul

ünlem

Alt 17-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar elinizde kişisel olmayan hazır yapılmış amatör web sitesi varsa ödevim için verebilirmisiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
veremeyiz Web Site Ödevim İçin Yardım....

hazır site template diye yaz googlda bir sürü çıkar...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-03-2010 #3
Bence kendiniz tasarlayın.Kötü olsun ama sizin olsun.Bu şekilde hazır kullanmak alışkanlık yapar.İlerde meslek hayatınızda da bu alışkanlık devam eder durur.
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2010 #4
Sonrada yaptığınız çalışmalarda burada sizi yerden yere vururlarWeb Site Ödevim İçin Yardım.... (ben yaşamadım ama yaşayanlar var)

En doğrusu kendin tasarlaman
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-03-2010 #5
evet kesinlile kendin yapman çok onemli. hocan senin yapmadığını anladığında ne olacak? hadi anlamadı diyelim ve aldın istediğin notu. ileride meslek yaşantında kimden rica edeceksin bunu? kendin yapmalısın ve yapamadığın takıldığın yerde buradan sorarsan bilgi sahibi olan herkes sana memnuniyetle yardımcı olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
0rkun1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

0rkun1

Webmaster / İstanbul

Alt 17-03-2010 #6
veremeyiz Web Site Ödevim İçin Yardım....

hazır site template diye yaz googlda bir sürü çıkar...
Yüzlerce Template arşivim var... istediğim o değil...

Bence kendiniz tasarlayın.Kötü olsun ama sizin olsun.Bu şekilde hazır kullanmak alışkanlık yapar.İlerde meslek hayatınızda da bu alışkanlık devam eder durur.
Mesleğimi şuanda icra ediyorum kendi yaptıgım yayınlanmıs siteler var ben sadece ufak bi istekte bulundum...

Sonrada yaptığınız çalışmalarda burada sizi yerden yere vururlarWeb Site Ödevim İçin Yardım.... (ben yaşamadım ama yaşayanlar var)

En doğrusu kendin tasarlaman
Ya Tasarıma ihtiyacım yok tamamen yapılmış bi amatör site

evet kesinlile kendin yapman çok onemli. hocan senin yapmadığını anladığında ne olacak? hadi anlamadı diyelim ve aldın istediğin notu. ileride meslek yaşantında kimden rica edeceksin bunu? kendin yapmalısın ve yapamadığın takıldığın yerde buradan sorarsan bilgi sahibi olan herkes sana memnuniyetle yardımcı olacaktır...
Web Site Ödevim İçin Yardım.... Ya ağlıycam simdi.... suanda bunu yapamıycak durumda deilm sadece yazılı sürecinde ve Öss döneminde c.tesiye yetiştiremem bunu .)
Bu mesajdan alıntı yap