Web Site Şablonları (10 adet)

Psd Dosyaları - Web Site Şablonları (10 adet) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar 5 tane örnek koydum. Dosyada 10 tane şablon var. http://turbobit.net/6c9fnqafpslc.html...

hatceeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hatceeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 5 tane örnek koydum. Dosyada 10 tane şablon var.

http://turbobit.net/6c9fnqafpslc.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

T4XI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

T4XI

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardeş paylaşım için çok teşekkürler. Fakat PhotoShop'da bunu .html olarak kaydedince sadece 1 adet .png dosyası oluşuyor. Fakat içerisinde çıkan .html dosyasında PhotoShop'da yazılmış yazılar bile yazı olarak kaydedilmiş. Arama kutusu filan var. Bunları nasıl yapacağız? Yardım eder misin?
Bu mesajdan alıntı yap
mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2011 #3
Kardeş paylaşım için çok teşekkürler. Fakat PhotoShop'da bunu .html olarak kaydedince sadece 1 adet .png dosyası oluşuyor. Fakat içerisinde çıkan .html dosyasında PhotoShop'da yazılmış yazılar bile yazı olarak kaydedilmiş. Arama kutusu filan var. Bunları nasıl yapacağız? Yardım eder misin?
bunlar aslında wordpress ve joomla temalarıdır, eğer iyi kodlama yada hazır kodları html e uyarlamayı bilmiyorsanız pek işinize yarayacağını sanmıyorum, yinede kullanmak istiyorum diyorsanız photoshopta 'slice' aracı ile resimleri bölüp web şablon olarak dışarı aktarmanız gerekiyor.

Photoshop Dersleri: Photoshopta Slice Tools

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

T4XI

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-07-2011 #4
bunlar aslında wordpress ve joomla temalarıdır, eğer çok çok iyi kodlama yada hazır kodları html e uyarlamayı bilmiyorsanız pek işinize yarayacağını sanmıyorum, yinede kullanmak istiyorum diyorsanız photoshopta 'slice' aracı ile resimleri bölüp web şablon olarak dışarı aktarmanız gerekiyor.

Photoshop Dersleri: Photoshopta Slice Tools

kolay gelsin.
İlgilendiğin için teşekkür ederim. Dediğin aracı biliyorum. Fakat o araçla kesince de aynı şekilde .png (veya başka bir resim formatı) olarak kaydediyor. Demek istediğim PhotoShop'dan nasıl o şekilde kaydedildiği (Yazılar vb. olduğu gibi kalarak)? DreamWeaver'da açtığımda da bozuk olarak açılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2011 #5
slice ın bir kesilme mantığı vardır her slice dm ye aktarıldığında tabloya dönüşür, resimdeki yazıları temizleyin ve öyle dm ye dönüştürün ve açın gradient olmayan yerleri tabloya arkaplan rengi verirseniz sayfa sarktığında bozulma olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2011 #6
İlgilendiğin için teşekkür ederim. Dediğin aracı biliyorum. Fakat o araçla kesince de aynı şekilde .png (veya başka bir resim formatı) olarak kaydediyor. Demek istediğim PhotoShop'dan nasıl o şekilde kaydedildiği (Yazılar vb. olduğu gibi kalarak)? DreamWeaver'da açtığımda da bozuk olarak açılıyor.
http://www.youtube.com/results?searc...=photoshop+sli

part 1 ve part 2 yi izlersen yardımcı olucaktır, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

T4XI

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-07-2011 #7
http://www.youtube.com/results?searc...=photoshop+sli

part 1 ve part 2 yi izlersen yardımcı olucaktır, kolay gelsin.
İzledim. Fakat o anlatımda da benim dediğim gibi yazıları resim formatında kaydediyor. Web Site Şablonları (10 adet)
Bu mesajdan alıntı yap

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2011 #8
İzledim. Fakat o anlatımda da benim dediğim gibi yazıları resim formatında kaydediyor. Web Site Şablonları (10 adet)
dosyayı indirmeden yazmıştım zaten içinde htmle dönüştürülmüş halleri ekliymiş, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
hatceeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hatceeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-08-2011 #9
Arkadaşlar ben bu işlerden pek anlamıyorum sadece web tasarımcıları için hazır şablon bulursam paylaşıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-08-2011 #10
Arkadaşlar ben bu işlerden pek anlamıyorum sadece web tasarımcıları için hazır şablon bulursam paylaşıyorum.
ben dosyaları indirmeden şablonları wordpress/joomla temelarına benzettim ve sadece psd dosyaları var sandığım için durum karıştı, tamamen benim yanlış anlamamdan kaynaklanıyor :worried:
sizin paylaşımınızla ilgili bir sorun yok hatice hanım Web Site Şablonları (10 adet) paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları