Web site tasarımı - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web site tasarımı - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Web site tasarımı Şehir: Dünya Geneli Aranan Şehir: Dünya Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar, denizdelisi.com adresinde paylaşım ağırlıklı bir site kuracağız. Sitenin özelliklerini ...

malotobusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

malotobusu

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web site tasarımı

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar,

denizdelisi.com adresinde paylaşım ağırlıklı bir site kuracağız. Sitenin özelliklerini şu şekilde belirteyim:

1. Denizi ve denizciliği seven insanları bir araya getirmeye yönelik olacak.
2. Öncelikle bir logoya ihtiyaç var. Dikkat çekici ve biraz da matrak olmalı.
3. Forum çok faal olarak kullanılacak ve insanlar paylaşım yapacak.
4. Profesyonel bir tasarım ve kurgu olacak.
5. Yaratıcı ve farklı olacak.

Bedeli karşılığı çalışabileceğimiz arkadaşlarla detayları görüşmek ve tekliflerini almak isteriz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web site tasarımı - Dünya Geneli - Web site tasarımı - Dünya Geneli ya da Web site tasarımı - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web site tasarımı - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web site tasarımı - Dünya Geneli | Web site tasarımı - Dünya Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cuneytrizacelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cuneytrizacelik(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 19-03-2011 #3
İşinizle ilgileniyorum. E posta gönderdim.