Web Site Tasarımı

Deneme Çalışmalar - Web Site Tasarımı ...

Web Site Tasarımı
zafir09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafir09(22)

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Web Site Tasarımı

Alt 13-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır Photoshop'la Uğraştığım söylenemez. Taş Çatlasın 1 Sene. Yaşım 16 Yaş Gruplarım için Kıyaslanacak olursak? Yorumları bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 13-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel dahada geliştirebilirsin mesela görsel kullanarak
ayrıca menun çok büyük gibi
ama yine de güzel eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 13-05-2011 #3
Genel olarak güzel ama göze hoş gelmeyen bazı yerler var bence menüdeki yazı renkleri falan ama güzel, senin bu işte geleceğin var devam et Web Site Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

zafir09(22)

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 13-05-2011 #4
güzel dahada geliştirebilirsin mesela görsel kullanarak
ayrıca menun çok büyük gibi
ama yine de güzel eline sağlık
Öncelikle Teşekkür ederim.Menünün Üzerinde Editlemeler yapabilirim. Bu sadece size Sunulmuş daha tamamlanmamış bir çalışma :smile:

Genel olarak güzel ama göze hoş gelmeyen bazı yerler var bence menüdeki yazı renkleri falan ama güzel, senin bu işte geleceğin var devam et Web Site Tasarımı
Teşekkür Ederim. Yazılarda Siyah Kullanmamın Nedeni Mavi ve Siyah Tonları kullanmış olmam Banner diyorlar sanırım bilmiyorum işte altındaki bölüm Mavi oldugu için Siyah Kullandım ve Belirtmek isterimki Kodlanırken üzerine gelindiğinde Yazı Rengi mavi olup Çerçevesi Siyah olucak yani Siyah Çerçeveye mavi yazı gömücem. sanırım derdimi anlata bilmişimdir. Elimdeki Fontlar kısıtlı oldugu için Fazla font kullanamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 14-05-2011 #5
zafir grafik yazı fontunu/çizimini beğendim, renklerde güzel ama diğer fontlar sanki kayıp gibi...
ellerine sağlık devam et durma sakın
Bu mesajdan alıntı yap

zafir09(22)

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 14-05-2011 #6
zafir grafik yazı fontunu/çizimini beğendim, renklerde güzel ama diğer fontlar sanki kayıp gibi...
ellerine sağlık devam et durma sakın
Öncelikle Teşekkür ederim. zâfir'deki A harfi 3 Kare Fikri Aklıma şurdan geldi İzmirden Aydına Dönerken Bir Tabela vardı orada L harfinin Üstünden bir kare Altına bir kare koymuşlardı Bende böyle birşey denedim sanırım yapmışım.
Yazıların kaybolduğunu Bir kez daha gözden geçirince farkettim. Ben Herşeyi okadar kolay beğenmem Göz zevkim ile alakalı sanırım. bu uyarılarınızdan ötürü bunuda sevmemeye başladım Sanırım :smile: Şaka bir yana Cidden Kaybolmuş yazılar :surprised:
Bu mesajdan alıntı yap