Web site tasarımı

Deneme Çalışmalar - Web site tasarımı ...

Web site tasarımı
dark- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dark-

Grafiker / İstanbul

Web site tasarımı

Alt 18-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşalr ben sizler kadar profesyone değilim kendimce öylesine öğrendiğim kadar yapıyorum.ama iyi olduğum bir konu var oda aranje diyebilirim reason 5 kullanarak çok güzel alt yapılar çıkara biliyorum ör:Arda Gezer - Moon & Steel Blood (Album) - Hiphoplife.com.tr | Türkiye`den Hiphop Kültürü.

Arkadaşlar ben sitemi tasarladım diğer sayfaların tasarımına yapınca bitmiş olacak fakat ben bunu kodlatmak yada wordpress joomla gibi bir scripte entegre ettirmek istesem ne kadar ücret isterler bende öğrenciyim bu siteden hem para kazanayım okulumu okuyayım aileme daha az yük oalyım hemde yaptığım iş değerini bulsun istiyorrum.bir diğer sorumda sol üstteki logomu 360 derece kendi ekseninde sürekli dönecek şekilde nasıl animasyon verebiliri maz buçuk after effect biliyoru mama o programla olmaz sanırım? cahilliğime verin bu soruları belki gülüyosunuzdur ama bu site benim için çok önemli ayrdımcı olursanız ço kseverim yarın host ve domain alacağım.yardımcı olacak bir kaç kişi buldum ama siz iyi ve üst düzey kişielrsiniz bana herşeyi açılklayıp yo lgösterebilirsiniz diye konu açıyorum Web site tasarımı tasarımı 0 dan kendim yaptım ortadaki bölümü shadowville den esinlendim.

Web site tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DesingI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DesingI

Grafiker / Ankara

Alt 19-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kastettiğin logoyu o şekilde Ps de animasyon olarak yapman mümkün arkadaşım. After Effect bilgim olmadığı için onda yapılır yapılamaz o konuda bir şey diyemeyeceğim.

Başarılar site yapımında..Web site tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
dark- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dark-

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2013 #3
animasyon penceresindenmi yapacağız kare kare ?Web site tasarımı arka görünüşünü falan nasıl vereceğim
Bu mesajdan alıntı yap