Web siteleri için hangi fontlar kullanılmalı

Fontlar - Web siteleri için hangi fontlar kullanılmalı Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar sade profesyonel görünümlü firma siteleri için hangi fontlar kullanabilirim. Bir ton font var ama bir türlü beğenemiyorum onun için kendime bir kolleksiyon oluşturmak için tek tek indireceğim ...

nikefootball isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nikefootball

Webmaster / Kocaeli

Alt 06-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar
sade profesyonel görünümlü firma siteleri için hangi fontlar kullanabilirim. Bir ton font var ama bir türlü beğenemiyorum onun için kendime bir kolleksiyon oluşturmak için tek tek indireceğim boşuna diğer fontlar kalabalık yapmasın font klasöründe.
Teşekkürler.

örnek siteler
fiskalo.pl - kasy fiskalne Pozna?, drukarki fiskalne, oprogramowanie dla gastronomii
Responsive Joomla Template ZT Movie
Responsive joomla template ZT Ence
Magazine Joomla Templates ZT News IV
Responsive Joomla Template ZT Kru
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

riverstyx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

riverstyx

Grafiker / Ankara

Alt 25-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Örnek verdiğiniz sitelerde header'larda oswald kullanılmış. Türkçe siteler için menü ve H1,2,3'te sıkıntı çıkarmayan fontlardan Opensans, Cumprum, Franklin Gothic öneririm. İçerikte ise arial kullanılır genelde.,

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap