Web Sitem Google da çıkmıyor.

Google - Web Sitem Google da çıkmıyor. ...

gunyasar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunyasar

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba.
2 adet web sitem var şirket ürünlerini tanıtan. bunlardan bir tanesi google da çıkıyor bir tanesi google da çıkmıyor. google da çıkan ise sadece www teknikpazaar com olarak çıkıyor. bu konu hakkından bana yardımcı olabilirmisiniz? Web Sitem Google da çıkmıyor. haftalardır sorunumu çözemiyorum.web siteler:

www,teknikpazaar,com
www,trionhavatemizleme,com

şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkür ederim...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 12-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tanıtma kodlarını yazdınız mı?
Tanıtma kodlarını yazmazsanız google gel bende yer al demez kiWeb Sitem Google da çıkmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 12-12-2009 #3
bildiğim kadarıyla
*backlink veya *seo yapmanız gerekiyor pek anlamam ama...
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-12-2009 #4
1-Sitenizin kullandığı ip yi kontrol ettirin blackliste düşmüş olabilir ..
2-Google artık yeni domainleri 1 ay ila 1,5 ay arasında ekleme süresi olarak belirledi ortalama bu sürelerde google yeni domainleri ekliyor
3-Sitenizi bir seocu arkadaş ile google kaydını hızlandıracak prosedürleri uygulamanızı tavsiye ederim . Yoksa google eklenme süresini hızlandırma yada kara listeye düştüyse geri çıkarılması hususunu tek başınıza yapabileceğiniz bir durum değil .
Bu mesajdan alıntı yap

gunyasar

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2009 #5
Bütün meta tag kodlarını oluşturdum. analiz sitelerinden kontrol ettim hersey belirtilen aralıkta. ping sitelerinden ping attım sürekli güncelliyorum. seo optimizasyonunu yaptım robots.txt dosyasını olusturdum. fakat hala bir sonuc alamadım bu kara listeye alınma durumunu arastıracagım baska bir fikri olna varmı acaba Web Sitem Google da çıkmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 13-12-2009 #6
backlink yaptınız mı peki ?
Bu mesajdan alıntı yap

gunyasar

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2009 #7
hayır nasıl yapmam gerekiyor. benim anlamadığım bir başka konuda 2 web sitemede aynı işlemleri uyguladım. biri çıktı biri çıkmadı Web Sitem Google da çıkmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-12-2009 #8
Domaininzi sorgulayıncadaki bilgiler

1- Domain oluşturulma tarihiniz 01-12-2009 google yeni domainleri 1 ila 1,5 ay ayrasında ekliyor tekrar üstüne basa basa söylüyorum ....Beklemeniz gerekiyor

2- Dns ayarlarınız ve domain barındırma hizmetiniz almanya menşeili türkiye sayfalarında çıkmanız bir kaç gün ekleyebilir .. Domain menşeinede artık bölge ayarlarından bakılıyor ...AKZOOM.COM görüşmenizi tavsiye ederim

3-Blackliste değilsiniz.

4-Hangi adresden ping atıyorsunuz ping ayarları ok gibi gözüksede aslında google sizin ping atmanıza özen göstermiyor ..

5-Domainizde sorun yok veri tabanınız yok ,artı google için robot.txt yi neye göre hazırladınız ...Doğru olduğundan emin olunuz ...

6-Lütfen bekleyiniz az sabrediniz muhakkak çıkacaksınız.
Bu mesajdan alıntı yap

gunyasar

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2009 #9
teşekkür ederim. robots.txt dosyasını diğer web site ile aynı doğrultuda hazırladım.
User-Agent: *
Disallow:
şeklinde hazırladım. Peki buna rağmen çıkmazsam ne gibi bi yol izlemem gerekiyor. index kodlarım bu şekilde
<html><head>
<link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<meta name="keywords" content="hava, temizleme, cihazı, trion, bacasız, davlumbaz, sigara, koku, duman, nargile">
<meta name="description" content="endüstriyel, mutfak çözümleri ve sigara dumanı temizleyiciler">
<title>HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI</title>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1254">
<meta http-equiv="Contetn-Type" content="text/html; charset=iso-8859-9">
<meta http-equiv="Content-Language" content="tr">
<meta name="author" content="ilker ILÇIN ">
<meta name="robots" content="All">
<meta name="revisit-after" content="20 Days">
<meta name="distribution" content="Global">
</head>
diğer sayfalarda daha kısa ve içeriğe göre anahtar kelimeler kullandım.
Bu mesajdan alıntı yap

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-12-2009 #10
User-Agent: *
Disallow:

motorlara kapalı demek , motorları açmak için user-agentWeb Sitem Google da çıkmıyor. allow: yapınız gerekirse diğerlerinide ekleyiniz , linklere bakılsınmı vesaire şeklinde, bu Disallow ile hiçbir robot sitenizi görmeyecektir. Anahtar kelimelerinizde de problem yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları