Web Sitem için tasarım yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web Sitem için tasarım yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli ...

hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 19-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Sitem için tasarım yapacak arkadaş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Bazı saçmalıklara girmeyeceğim yok corel %100 bilecek adobe %90 bilecek gibi...
Bana işinin ehli dediğim tasarımı istediğim şekilde yapabilecek bir profesyonel lazım...
İşi çok iyi bilmeyenler kesinlikle zaman kaybı yaratmasın.
İşle ilgilenenler aşağıdaki e-posta adresime yaptıkları işlerden örnek gönderebilirler teşekkürler

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Sitem için tasarım yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli - Web Sitem için tasarım yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli ya da Web Sitem için tasarım yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Sitem için tasarım yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

MDS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MDS

Webmaster / İstanbul

Alt 19-04-2012 #3
Projenin içeriğini biraz daha açıklar mısınız?
hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 20-04-2012 #4
Bir arkadaşla anlaşılmıştır teşekkürler konu kilitlenebilir