Web Siteme FTP dosya yükleme Scpriti.

Php, Asp, Perl, Html - Web Siteme FTP dosya yükleme Scpriti. ...

FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 02-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkdaşlar siteme dosya yükleme scpriti kurmak istiyorum kullanıcı adı ve şifre isteyecek sonra dosyayı kaydedebileceksiniz klasör felan oluşturabileceksiniz.Neren nasıl temin edebilirim.

örnek;
Dosya Aktarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 02-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ftp programlarını neden kullanmıyorsun ?
Bu mesajdan alıntı yap

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2009 #3
Ftp programlarını neden kullanmıyorsun ?
hem kendim kullanacam hem diğer firmalar yani burası bir baskı merkezinin ftp si olacak şifrenler girip oraya kendi dosyanı atacaksın bizde ordan çekip basacağız
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 03-12-2009 #4
Ücretsiz olanı piyasada varmıdır bilmiyorum ancak verdiğiniz linkteki script bir şirket tarafından satılıyor ve o linkte o şirkete ulaşabileceğiniz adres mevcut.
Bu mesajdan alıntı yap
BLUE_AZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLUE_AZ

Webmaster / Ankara

Alt 04-12-2009 #5
ne gerek var ki buna bir ftp hesabı açın ortak birden fazla kullanıcı tanımlayın ve ftp adresinden isteyen girsin istediğiniz yerden zaten sizin istediğinizde bu değilmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 11-12-2009 #6
sonra tüm ftp uçsunWeb Siteme FTP dosya yükleme Scpriti. serverla görüşüp sınırlı dosya erişimi istediğini söylemen yeterli aslında.
Bu mesajdan alıntı yap

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 11-12-2009 #7
yaw bunları bende biliyorum Web Siteme FTP dosya yükleme Scpriti. lazımoldu işte Web Siteme FTP dosya yükleme Scpriti. 777 644 444 CHMOD ayarlannca oluyor ama Web Siteme FTP dosya yükleme Scpriti. lazım işte
Bu mesajdan alıntı yap
Agalloch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Agalloch(30)

Ressam / İstanbul

Alt 11-12-2009 #8
en iyisinden whm sistemleri plesk icin yan paeller üreten vistapanel var ama ücretli tabi bir kere alınıyor Web Siteme FTP dosya yükleme Scpriti. daha gelişmis dersen arkadaslarında dedigi gibi pahalı olan plesk de izin alınım girişlerin olanaklarını cogaltmak hic bir firma maliyetsiz baska firmalara izin versin diye ftp coklu oturumları izin vermez 3 5 acarsın lafın gelişi ama 50 firma ftp kullancak dersen firma izin vermeye bilir...Web Siteme FTP dosya yükleme Scpriti.
Bu mesajdan alıntı yap
zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 16-12-2009 #9
asp ile yapacaksan fso kullanmalısın ozaman.
Set DD= CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
Set Klasor = DD.CreateFolder(klasorADI)

öncelikle şifreli giriş kodlaması yapacaksın. uyan bilgilere göre belli klasör icerisinde fso yardımıyla klasörler oluşturup, uploadlar yaptıracaksın. Fakat fso tehlikelidir unutmamalısın
Bu mesajdan alıntı yap
KodXP isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KodXP

Webmaster / Bursa

Alt 17-12-2009 #10
kurmanı tavsiye etmem yaptığın bütün çalışmaları çalabilirler, ftp programı kullan ayarlarınıda yaptın mı hiç sıkıntı yaşamazsın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları