web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ...

web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır - Türkiye Geneli
ucankarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucankarga

Webmaster / İstanbul

Alt 19-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır.

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Kaliteli üründe maliyet önemli değildir. Tek şartın tişörtlerin 1, sınıf kumaştan ve işçilikten üretilmesidir.

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: En kısa zamanda

İşle ilgili açıklama: Merhabalar. Yeni kuracağımız web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler alınacaktır.

İlk etapda büyük stoklu girilmeyip var olan ve olşturulacak modellerle başlanacaktır.

Genel bilgi ve fiyat talep edilmektedir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır - Türkiye Geneli - web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ya da web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır - Türkiye Geneli | web sitemizde sergilenip satılmak üzere tişörtler yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 19-03-2011 #3
Tişortmu yaptıracaksınız tişort tasarımımı ?
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2011 #4
bu işler bu kadar olmamalı diye düşünüyorum.