Web Sitesi [Acil] - İstanbul

İş Veren İlanları - Web Sitesi [Acil] - İstanbul ...

justino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

justino

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Sitesi [Acil]

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İç Mimarlık hizmeti vericek olan firmamız için, tüm cihazlarda ve paltformlarda sağlıklı çalışıcak bir web sitesi düşünüyoruz. Site 3 Dil seçenekli olacaktır.Hazır web sitesi kullanılabilir.

Başvuruları aşağıdaki e-posta adresine mail olarak ve referans linkleri ile yapılması rica olunur.

LÜTFEN BAŞVURMADAN ÖNCE,
1- İSTANBUL DIŞI HİÇ BİR BAŞVURU KESİNLİKLE DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.
2- FORUM ÜZERİNDEN HİÇ BİR İLETİŞİM TAKİP EDİLMEYECEKTİR.
3- BRIEF maslak OFİSİMİZDE VERİLECEKTİR. DURUMU İTİBARİ İLE ZİYARET YAPAMIYACAKLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

Verimli bir çalışma için belirlenen şartlarımıza anlayışınız için teşekkürler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web Sitesi [Acil] - İstanbulWeb Sitesi [Acil] - İstanbulWeb Sitesi [Acil] - İstanbulWeb Sitesi [Acil] - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Deruni_Lafiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deruni_Lafiz(30)

Webmaster / İstanbul

Alt 07-09-2015 #3
Merhaba, e-mail gönderilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap