Web Sitesi Düzenleme Çalışmaları - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Web Sitesi Düzenleme Çalışmaları - Türkiye Geneli ...

konsantreyapi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantreyapi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Sitesi Düzenleme Çalışmaları

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İlgili tüm programlar

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Şu an kullandığımız bir kaç web sitesi üzerinde bazı düzenlemeler ve denetlemeler yaptırmak istiyorum. Not: Sıfırdan site yaptırılmayacaktır. Sadece mevcut sitelerimizin üzerinden bazı düzenlemeler yaptırmak istiyoruz. Konuyla ilgilenen arkadaşların başvurularını bekliyorum. başvuru maili: [email protected]

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web Sitesi Düzenleme Çalışmaları - Türkiye GeneliWeb Sitesi Düzenleme Çalışmaları - Türkiye GeneliWeb Sitesi Düzenleme Çalışmaları - Türkiye GeneliWeb Sitesi Düzenleme Çalışmaları - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap