Web sitesi içerik düzenlenmesi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web sitesi içerik düzenlenmesi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Web sitesi içerik düzenlenmesi Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Html tabanlı web sitesinde düzenleem yapabilecek seviyede program bilgisine sahip olması yeterlidir. Çalışma Şartları: Serbest çalışan ...

serkansoyluhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkansoyluhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web sitesi içerik düzenlenmesi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Html tabanlı web sitesinde düzenleem yapabilecek seviyede program bilgisine sahip olması yeterlidir.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Mevcut kullanmakta olduğumuz html tabanlı web sitemizde ufak tefek düzenlemeler yapmak istiyoruz. İstediğimiz düzenlemeler örneğin iletişim sayfamızdaki iletişim formu kaldırılıp yerine google harita konulacak. Üst menülerden biri sayfa olarak kopyalanıp yine üst menü içerisinde ayrı bir kısım oluşturulacak gibi buna benzer fazla el almayacak değişiklikler yaptırmak istiyoruz. Konuyla ilgilenen arkadaşların maillerini bekliyoruz. Not: Web sitesinin tasarımına dokunmayacağız. Sadece içerik olarak düzenlemeler olacak !!!!!!!!!!

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web sitesi içerik düzenlenmesi - Türkiye Geneli - Web sitesi içerik düzenlenmesi - Türkiye Geneli ya da Web sitesi içerik düzenlenmesi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web sitesi içerik düzenlenmesi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ahmtblk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmtblk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 12-07-2012 #3
bu kadarlık bir iş için ilan vermeye gerek yok ki. Sokakta elini sallasan bu işi yapacak birine çarparsın
BannerWebSite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BannerWebSite

Webmaster / İstanbul

Alt 13-07-2012 #4
İlanınızla ilgileniyorum
wmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wmc

Hiç Biri / Samsun

Alt 13-07-2012 #5
İlanınızla ilgileniyorum
mail gönderildi
Assassins isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Assassins

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2012 #6
ilgileniyorum *********
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 14-07-2012 #7
ilgileniyorum *********
sidare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sidare

Webmaster / Ankara

Alt 14-07-2012 #8
ilgileniyorum
skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2012 #9
Merhaba, istediğiniz güncellemeler için 1 gün içinde yardımcı olabilirim.

serkansoyluhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkansoyluhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-07-2012 #10
İlanın geçerliliği bitmiştir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları