Web sitesi için basit bir admin paneli yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web sitesi için basit bir admin paneli yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ...

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 29-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web sitesi için basit bir admin paneli yaptırılacaktır

Program/Seviye: İyi derecede PHP

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bir fotoğraf stüdyosunun web sitesini yaptık. Bu site html-css tabanlı, basit bir site. Müşterimiz bizden bir admin paneli istedi. Admin paneliyle sadece 2 alanı kontrol etmesi yeterli. Biri anasayfadaki slider'daki fotoğraflar, diğeri ise portfolyo sayfasındaki fotoğraflar. Yani sadece fotoğraf yükeyip silmek ile ilgili basit bir panel bizim için yeterli. İş ile ilgili tekliflerinizi mail adresime göndermenizi rica ediyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Web sitesi için basit bir admin paneli yaptırılacaktır - Türkiye GeneliWeb sitesi için basit bir admin paneli yaptırılacaktır - Türkiye GeneliWeb sitesi için basit bir admin paneli yaptırılacaktır - Türkiye GeneliWeb sitesi için basit bir admin paneli yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

A Oguzhan Basar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A Oguzhan Basar(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-06-2013 #3
Mail attım cevap bekliyorum.
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 01-07-2013 #4
merhaba,

yeteri kadar başvuru yapıldı, bütün arkadaşlara mail atıldı.
bundan sonra mail göndermenize gerek yoktur.

teşekkürler...