Web sitesi için başlangıç yardımı

Web Tasarımı - Web sitesi için başlangıç yardımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba; Ben çalıştığım firmaya şöle güzel hoş bi internet sitesi yapmak istiyorum kendi emeğimle elimden geldiğince hoş ama kullanışlı Ama bnm web sitesi yapma konusunda hiç bilgim ...

hale_ozln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hale_ozln(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba;

Ben çalıştığım firmaya şöle güzel hoş bi internet sitesi yapmak istiyorum kendi emeğimle elimden geldiğince hoş ama kullanışlı
Ama bnm web sitesi yapma konusunda hiç bilgim yok yani 0' dan bi başlangıç olucak bnm için bu şekilde eğitici videolar örnek anlatımlar yada bu konuda yardım alabileceğim siteler mevcutmudur mevcut ise paylaşabilirmisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 05-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sitemizin kendisi aradığınız özelliklerde, yapmanız gereken arama yapmak yada burayı iyice incelemek.
Bu mesajdan alıntı yap
renkselreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

renkselreklam

Bilg. Teknikeri / Afyonkarahisar

Alt 07-02-2011 #3
çok uzun bir yolun var Web sitesi için başlangıç yardımı eğer ben sabırlıyımdır dersen html derslerinden başlamanı tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
21li isimli Üye şimdilik offline konumundadır

21li

Webmaster / Diyarbakır

Alt 09-02-2011 #4
yalnız html'i xhtml standartı ile öğrenmen daha doğru olacaktır. onun dışında css ve son olarakta photoshop ile yoluna devam edebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap