Web Sitesi İçin Müşteriyi Nerden Buluyorsunuz ?

Web Tasarımı - Web Sitesi İçin Müşteriyi Nerden Buluyorsunuz ? Sponsorlu Bağlantılar Web Sitesi İçin Müşteriyi Nerden Buluyorsunuz ? Bende Yapmak İstiyorum Ama Yaptıracak Kişi Yok ... Yardımlarınız Bekliyorum ......

lost adası isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lost adası

Webmaster / Antalya

Alt 10-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bende Yapmak İstiyorum Ama Yaptıracak Kişi Yok ...
Yardımlarınız Bekliyorum ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aurum63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aurum63

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Aslanda aç

Alt 10-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Valla kardeş , ekmek aslanın ağzında demek geliyor içimden ama şu sıralar aslanda aç Web Sitesi İçin Müşteriyi Nerden Buluyorsunuz ? şaka bir yana eğer bu işi profesyonel yapıyorsan kendi tanıtımını yapman gerek öncelikle mesela, el ilanı bastırıp çarşı pazar dağımak bu işin en kolay yolu,para kazanmak istiyorsan gerekirse kapı kapı dolanacaksın, müşterinin sana gelmesini beklersen yaşlanırsın, benden söylemesi. Bol şans
Bu mesajdan alıntı yap
Bay.KLANSIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2009 #3
evet el ilanları işe yarıyor.. hatta ilanlarda kampanyalar yapabilir bunları tanıtabilirsin.çok değil ***** liralık bir matbaa masrafına bakar 1000 / 2000 adet ilan.
Bu mesajdan alıntı yap
brendie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brendie

Webmaster / İstanbul

Alt 11-06-2009 #4
Arkadaşların söylediklerine katılıyorum, ayrıca eklemek isterim ki bu alanda önemli olan referanslardır. Kendine bir site aç, müşterin olsun olmasın tasarımlar yap ve tasarımlarını orada teşhir et.
Bu mesajdan alıntı yap
universal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

universal

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Alt 13-06-2009 #5
Web Sitesi İçin Müşteriyi Nasıl Buluyoruz ?

1- Kendimizi yada firmamızı tanıtan , ne tür hizmetler verdiğimi/verdiğimizi anlatan profesyonel çizgilere sahip , sağlam seo optimizasyonu yapılmış bir adet web sitesi !

2- Harika referanslarımızı ve hizmetlerimizi , profesyonel reklamlarla tanıtma ve pazara sunma çalışmaları !

3- Tek kişi ufak çaplı işler , büyük ekip çalışmaları ve büyük işler hiç farketmez profesyonel şekilde yazılım , tasarım hitap gücü ! Kısa sürede kaliteli hizmet !

4- Kişileri etkileyebilme ve yaratıcılığını üst düzeyde sunabilme !

Daha birçok yöntem var fakat temelleri bunlar.
Bu mesajdan alıntı yap
onruynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onruynk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-06-2009 #6
Eğer iyi bir marka bilinirliğin olursa aramana pek gerek kalmaz, o seni bulur.
Birde tavsiye yoluyla çok etkili olabilir.
Sen x kişisine bir iş yaparsın ve o memnun olur. Sitesini gören sorar ve o da yönlendirir.
Tamam Potansiyel müşteri seni bir şekilde buldu fakat seninle iş yapmak için şöyle bi süzecek gözden geçirecekdir. Kalite, hız, uygun ödeme koşulları vb.
Müşteri menuniyetini sağladığın sürece tavsiye yoluyla daha çok iş gelecekdir. Marka bilinirliğin artacakdır ve böyle bir döngü işte...
Bu mesajdan alıntı yap
plevneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plevneli

Eğitimci / İstanbul

Alt 14-06-2009 #7
Bende Yapmak İstiyorum Ama Yaptıracak Kişi Yok ...
Yardımlarınız Bekliyorum ...
Varsa çalışmalarını görmek isterim...!!!
Bu mesajdan alıntı yap
okan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okan78

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2009 #8
Böyle eline bir olta alıyorsun, gölün kıyısına oturuyor boynunada bir yazı asıyorsun web tasarım itina ile yapılır..
Bu mesajdan alıntı yap
cakirx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cakirx(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2009 #9
referanslarını sergileyeceğin bir site aç daha sonra webmaster forumlarında siteni tanıt. Eğer çalışmaların iyi ve iş yapma konusunda müşteriyi memnun edebilirsen gerisi gelir. Yukarda arkadaşın belirttiği gibi referansla gelenler çok önemli yaklaşık 1 senedir hiç bir yerde ilanım yok ama günde en az 2 - 3 kişi ekleyip tasarım konsunda fikir ve fiyat alıyor.
Bu mesajdan alıntı yap