web sitesi şifresi nasıl değiştirilir?

Php, Asp, Perl, Html - web sitesi şifresi nasıl değiştirilir? ...

bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulletproof

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 14-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

konuyu doğru yere açtığımdan şüpheli olmakla beraber sorum şu

web sitemin ve mailimin şifresini nasıl değiştirebilirim?

ftp olarak girip windows gezgini ile açtığımda karşıma

domains - imap - mail - public html klasörleri geliyor,

siteyi yükledim ve çalışıyor ancak şifremi nerden değiştirebileceğimi bilmiyorum, cevabınızı bekliyorum, teşekkürler :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(24)

Webmaster / İzmir

Alt 14-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cpanelizden değiştirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

bulletproof

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2009 #3
cpanel yüklü değil sanırım, internetten cpanele baktım, yüklemesi zahmetli bazı site sağlayıcılarla da uyumsuz olabiliyormuş :/
Bu mesajdan alıntı yap
Rıfat Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2009 #4
cpanel web sitesi şifresi nasıl değiştirilir? kullandıgın hostla alakalıdır windows sa plesk agırlıkdır lınux ise direct admın veya cpanel plesk de olabilir yanı host altdıgın fırmaya panel adresını sorman gereklı ama buyuk ıhtımalle dırect admın dır ucuz oldugu ıcın genelde onu secerler gırmek ıcın siteadi.com:2222 seklınde gırebılırsın cpanel gırısı siteadi.com/cpanel
Bu mesajdan alıntı yap

bulletproof

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2009 #5
cpanel web sitesi şifresi nasıl değiştirilir? kullandıgın hostla alakalıdır windows sa plesk agırlıkdır lınux ise direct admın veya cpanel plesk de olabilir yanı host altdıgın fırmaya panel adresını sorman gereklı ama buyuk ıhtımalle dırect admın dır ucuz oldugu ıcın genelde onu secerler gırmek ıcın siteadi.com:2222 seklınde gırebılırsın cpanel gırısı siteadi.com/cpanel
cpanel diye ben sizi güldürdüm sanırım, sizde beni verdiğiniz bilgiyle güldürdünüz, çok teşekkürler, 2222 şeklinde admin paneline ulaştım. mükemmel :rofl: :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2009 #6
web sitesi şifresi nasıl değiştirilir? ne oldu sımdı bız mı sana gulduk sen mı bıze guldun
Bu mesajdan alıntı yap

bulletproof

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2009 #7
1 yıllığına kiraladığımız web adresinin ne kadar süresinin kaldığını da bu panelden öğrenebiliyor muyuz?
Bu mesajdan alıntı yap
küheylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

küheylan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Bayburt

Alt 14-07-2009 #8
vallaha ben joomla kullanıyorum opradandeğiştiriyorum web sitesi şifresi nasıl değiştirilir?
Bu mesajdan alıntı yap
silvershadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silvershadow(32)

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 14-07-2009 #9
Onu google a domain sorgula yazarak herhangi bir domain whois kontrolu yaptıran bir siteden bilgilerinizi görebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

Rıfat Özkan

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2009 #10
Direct admın de acılıs tarıhı bulunması gerek domaın sorgulamak ıcın ViewWhois.com - IP and Domain Whois adresini kullanabılırsın hosting süresi içinse aldıgın fırmadan bılgı edınebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links