Web sitesi tasarımlarım

Web Tasarımı - Web sitesi tasarımlarım Sponsorlu Bağlantılar 1. 2.************** 3.**************** 4....

Web sitesi tasarımlarım
401 design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

401 design

Öğrenci (Grafik) / Adana

Web sitesi tasarımlarım

Alt 13-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1.Web sitesi tasarımlarım

2.**************

3.****************

4.Web sitesi tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Irmak:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Irmak:)(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bir çok template'e benzemesiyle beraber gerçekten hoş tasarımlar fakat 3. çalışman gibi daha değişik ve örneği pek olmayan çalışmalar yapmaya başlarsan diğer tasarımcılardan farkın olur.
bir şey sormak istiyorum sitelerini hangi editörle hazırlıyorsun ve flash kullanıyor musun?
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #3
hoş olmuş emeğine sağlık fakat 2.sindeki menü kısmı pek hoşuma gitmedi çok karmaşık duruyor gözü yoruyor kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 13-10-2008 #4
Lütfen görsellerin üstüne kişisel portfolyo adresinizi yazmayın. Bu kurallarımıza aykırı. Adreslerinizin olduğu tüm görseller gösterimden kaldırılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2008 #5
Şuan görebildiğim 2 adet çalışma var, bunlar 1. ve 4. sanıyorum...

1. çalışmada, içerik yerleşimi, tipografik düzen falan bayağı üzerine düşülmesi gereken şeyler, hiyerarşi de dahil olmak üzere... Menü çok arka planda kalmış. Mor mavi geçişi daha tatlı tutlabilir belkide mor yerine daha yumuşak bir renk tercih edilebilirmiş. RSS iconu fazlaca ön planda... Bence biraz daha çalışmalısı gerekir..

4. Çalışmaya gelirsek, yazılar okunamayacak derecede açık renk olmuş, yani kasmak gerek okumak için, oysa bizim kullanıcı ile dost olmamız, onların rahatını düşünmemiz gerek yanlış düşünmüşyorsam.. Bu tasarımda fazlaca sade ve bir özgünlük yok maalesef, dikkat edilmesi gereken konular bunlar olsa gerek..

Eline sağlık. Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
401 design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

401 design

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 13-10-2008 #6
ırmak:yorumun için teşekkür ederim.evet 3. calısma ayrı bi güzel Web sitesi tasarımlarım.Bu arada bunlar sadece ps de hazırlandı görünüm yani henüz webe gecmedim Web sitesi tasarımlarım psde biraz daha ilerldikden sonra flasha gecmeyi planlıyorum nede olsa yasım daha 17 uzun yıllar var onumde Web sitesi tasarımlarım

damla1:haklısın ama o tasarım yılbaşı için o yuzden canlı renkler kullandım.hatta yormasın die gloss da verdim ama nafile Web sitesi tasarımlarım

gökhan tekin:calısmalarımı bu site icin tasarlamamıstım zaten.her calısmama nerdeyse koyarım adresimi.Ama sitenizin kurallarınada saygım varWeb sitesi tasarımlarım

erdemirs:yorumlarını inceleyecegim teşekkür ederimWeb sitesi tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
emuxa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emuxa

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-10-2008 #7
dostum inanmıcaksın ama aynı templateleri www.*******.ru adresinden indirdım ne iş Web sitesi tasarımlarım
bunlardaki editlemelerden mı bahsediyorsun ben yaptım diye çünkü benim görebildigim 1 ve 4 bunların iki si de template ayrıca diyorsun ki bunları daha web e upload etmedım eki google ads nin ne işi var orda neyse sana kalmış birşey Web sitesi tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
yarasaemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yarasaemre(22)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-10-2008 #8
Vallaha Bana kendi Yapmış Gibi Gelmedi Siyah olan template ii bakın anlarsınız
Bu mesajdan alıntı yap
Caddy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caddy

Webmaster

Alt 26-10-2008 #9
Loading duruyorWeb sitesi tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
masmavi_7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masmavi_7

Desinatör / Bursa

Alt 31-10-2008 #10
sanki ekranı fotoğraflayıp yayınlamış gibi, template sitelere çok benzemiş?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
sitesi, tasarımlarım, web