Web sitesi ürün girme, grafik tasarım, ürün çekimi için yaz sezonu için stajyer - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Web sitesi ürün girme, grafik tasarım, ürün çekimi için yaz sezonu için stajyer - İstanbul ...

Web sitesi ürün girme, grafik tasarım, ürün çekimi için yaz sezonu için stajyer - İstanbul
umermer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umermer

Matbaacı / İstanbul

Alt 23-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web sitesi ürün girme, grafik tasarım, ürün çekimi için yaz sezonu için stajyer

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Matbaa sektöründeki 2 farklı e-ticaret sitemize ürün girmek, fotografları çekmek, sosyal ağ yonetimleri ve grafik tasarımı konusunda yaz sezonunda eğitim imkanı.

E-posta:

Telefon: 0539 477 28 06
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web sitesi ürün girme, grafik tasarım, ürün çekimi için yaz sezonu için stajyer - İstanbulWeb sitesi ürün girme, grafik tasarım, ürün çekimi için yaz sezonu için stajyer - İstanbulWeb sitesi ürün girme, grafik tasarım, ürün çekimi için yaz sezonu için stajyer - İstanbulWeb sitesi ürün girme, grafik tasarım, ürün çekimi için yaz sezonu için stajyer - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ecekaratas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecekaratas

Hiç Biri / Çorum

Alt 14-04-2015 #3
Merhaba.
Işık üniversitesi grafik tasarim myo 1.sinif öğrencisiyim. Illustrator, indesing iyi, phoyoshop baslangic seviyesinde biliyorum. Kendimi gelistirebileceğim staj arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
sukaraduman1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sukaraduman1

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-05-2015 #4
meraba, 11. sınıf bilişim web tasarım öğrencisiyim 12. staj yerimi sizlerle yapmak istiyorum

Grafik : fireworks-flash
web tasarım : html5 css bilgilerim mevcut php (OOP) javascript jquery mQel derlerim deva ediyo

iletişim :
Bu mesajdan alıntı yap
rabiikalyoncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rabiikalyoncu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-06-2015 #5
Merhaba, lise sona geçtim, Grafik tasarım ve Fotoğraf öğrencisiyim. Adobe Photoshop, Illustrator, Microsoft Office ve başlangıç seviyesinde Corel bilgim var.
iletişim için:
Bu mesajdan alıntı yap