Web sitesi ve her türlü grafik işleri yapılır, hızlı teslimat.. - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Web sitesi ve her türlü grafik işleri yapılır, hızlı teslimat.. - Türkiye Geneli ...

Web sitesi ve her türlü grafik işleri yapılır, hızlı teslimat.. - Türkiye Geneli
acrdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acrdesign

Grafiker / Konya

Alt 3 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web sitesi ve her türlü grafik işleri yapılır, hızlı teslimat..

Program/Seviye: Adobe Illustrator
Photoshop,
Corel Draw
Office Programları
HTML,CSS,PHP,MySQL dilleri
Wordpress,Prestashop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kendim internet cafe işletiyorum. Aynı zamanda Web sitesi başta olmak üzere Tabela,Kartvizit,Broşür,Dergi,Gazete ve Katalog tasarımları yapıyorum.

E-posta:

Telefon: 05511951175
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 2 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web sitesi ve her türlü grafik işleri yapılır, hızlı teslimat.. - Türkiye GeneliWeb sitesi ve her türlü grafik işleri yapılır, hızlı teslimat.. - Türkiye GeneliWeb sitesi ve her türlü grafik işleri yapılır, hızlı teslimat.. - Türkiye GeneliWeb sitesi ve her türlü grafik işleri yapılır, hızlı teslimat.. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap