Web Sitesi Yapabilecek ve Güncelleyebilecek Arkadaşlar Arıyoruz | Anadolu Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Web Sitesi Yapabilecek ve Güncelleyebilecek Arkadaşlar Arıyoruz | Anadolu Yakası - İstanbul ...

Web Sitesi Yapabilecek ve Güncelleyebilecek Arkadaşlar Arıyoruz | Anadolu Yakası - İstanbul
emreninmekani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreninmekani

Hiç Biri / İstanbul

Dosya13

Alt 19-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Sitesi Yapabilecek ve Güncelleyebilecek Arkadaşlar Arıyoruz | Anadolu Yakası

Program/Seviye: WEB SİTESİ YAPABİLECEK VE GÜNCELLEYEBİLECEK ARKADAŞLAR ARIYORUZ...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: MALTEPE CİVARINDA OTURANLAR TERCİHİMİZ...

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web Sitesi Yapabilecek ve Güncelleyebilecek Arkadaşlar Arıyoruz | Anadolu Yakası - İstanbulWeb Sitesi Yapabilecek ve Güncelleyebilecek Arkadaşlar Arıyoruz | Anadolu Yakası - İstanbulWeb Sitesi Yapabilecek ve Güncelleyebilecek Arkadaşlar Arıyoruz | Anadolu Yakası - İstanbulWeb Sitesi Yapabilecek ve Güncelleyebilecek Arkadaşlar Arıyoruz | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

CorelBook isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CorelBook

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2016 #3
Maltepe Zümrütevler'de freelance çalışıyoruz. 3 Kişilik bir ekibiz. İlgili iseniz proje bazlı çalışabiliriz.
paprik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paprik

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2016 #4
Paprika Interactive grafik ve web tasarım işlerinizde freelance destek olabiliriz. ********* mail atmanız bilgi almak için yeterlidir..