Web sitesi yapan arkadaşların dikkatine - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web sitesi yapan arkadaşların dikkatine - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle ilanımıza başvuran tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İlanımız artık güncel değildir. Herkese iyi çalışmalar dileriz. konsantreyapi isimli üyeden Alıntı Web sitesi yapan arkadaşların dikkatine Şehir: Türkiye Geneli Aranan ...

konsantreyapi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantreyapi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle ilanımıza başvuran tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İlanımız artık güncel değildir. Herkese iyi çalışmalar dileriz.
Web sitesi yapan arkadaşların dikkatine

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Öncelikle tüm arkadaşlara merhaba. Kişisel bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorum. Büyük bir ihtimalle hazır template kullanacağım. Ancak template üzerinde bazı değişiklikler, düzenlemeler vs işlemler olacak. Konuyla ilgilenen arkadaşların başvurularını bekliyorum. Başvurularınızı aşağıdaki e-posta adresine bekliyorum.

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web sitesi yapan arkadaşların dikkatine - Türkiye GeneliWeb sitesi yapan arkadaşların dikkatine - Türkiye GeneliWeb sitesi yapan arkadaşların dikkatine - Türkiye GeneliWeb sitesi yapan arkadaşların dikkatine - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2015 #3
mail gönderdim. görüşmek üzere
konsantreyapi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konsantreyapi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-10-2015 #4
Öncelikle ilanımıza başvuran tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İlanımız artık güncel değildir. Herkese iyi çalışmalar dileriz.