WEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - WEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ...

Cevapla
WEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye Geneli
ulasdeniz79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulasdeniz79

Grafiker / İzmir

Standart

WEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Alt 19-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

WEB sitesi yaptırılacaktır

Şehir: Türkiye Geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Aşağıdaki bağlantıda istediğim özelliklerde bir site yaptırmak istiyorum. Kesinlikle ne yaptığını bilen arkadaşlarla çalışmak istiyorum. Sitede istediğim özellikleri sağlayabilecek kişilerden teklif almak istiyorum

Açıklamalar için aşağıdaki dosyayı indiriniz.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...zellikleri.pdf

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Standart
Alt 19-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

WEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye GeneliWEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye GeneliWEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye GeneliWEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
designerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerk

Grafiker / Yurtdışı

Standart
Alt 19-02-2014 #3
link çalışmıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Holy Rage isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Holy Rage

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 19-02-2014 #4
Link çalışmıyor ayrıca mail atmayı denedim fakat o da gitmedi
Bu mesajdan alıntı yap
ulasdeniz79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulasdeniz79

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 19-02-2014 #5
Bağlantıyı tekrar oluşturdum çalışıyor olması gerekir. adresi de güncelledim eksik yazılmış teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 19-02-2014 #6
Size tavsiyem bunu ajansa götürün freelance kimse uğraşmaz yapılabilirmi evet zaman ister sabır ister ve yapılır ama freelance çalışan için zaman en büyük etken. Açıkçası; Freelance çalışan uzun projelerden nefret eder WEB sitesi yaptırılacaktır - Türkiye Geneli Projenizde başarılar bu arada.
Bu mesajdan alıntı yap
BLUE_AZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLUE_AZ

Webmaster / Ankara

Standart
Alt 20-02-2014 #7
dosyanıza baktım ve yarısından sonrasını okuma gereği bile duymadım.
Proje için size başarılar diliyorum.

Eleştirmek istediğim bir çok şey var modüller ayrı ayrı sitelere dönüştürülebilir gibi portable bir sistem mümkün değildir. Kendinizce bir proje çizmişsiniz bir yapılabilirliği yok !
Siz ağaç kolanların üstüne betonarme bina yapabiliyorsanız bu projede yapılır. Yapamıyorsanız bu projede yapılmaz.

Öncelikle modül mantığı doğru ama ayrı ayrı çalışmaz hepsi bir gövdede birleşir ve gövdeden yönetilir.

Modüller gövdeden kopartıldığında işlevi kalmaz ki ileride modülleri bağımsız kullanabileyim gibi şeyler doğru bir şey değil.

Zaten elinin hamuruyla diye bir tabir vardırya sizinkide öyle olmuş bilmediğiniz bir sektörde bilmediğiniz şeyler yazmışsınız. Projelendirmişsiniz vs zamanınıza yazık.

Siz istediklerinizi yazın bir yazılımcı grafiker mühendis ajans kişi neyse artık birisi sizin yerine proje etsin ve proje bitsin.

İsteklerinizi şuan nasıl olması gerekiyorsa öyle yazın ilersinde ne olacaksa ilerki seviyede eklenerek veya yenisi yapılarak devam edilir. Aksi takdirde kimse bu işi yapmayacaktır.

Size yardımcı olmak isterim ama böyle bir yapı imkansız aslında sizin istediğinizde çok basit birşey ama öyle bir anlatmışsınız ki hiç bir oluru kalmamış.

üç ayrı site olacak tek gövdeden yönetilen ve her biri için yetkiler olacak temel isteğiniz bu.

Kurumsallık adına istekleriniz dosya eklemek video oynatmak gibi istekleriniz var yanlız malesef web dünyası okadar hızlı değil. Dosya paylaşımı için uygun olsada bir videoyu sitenizden göstermekçok doğru olmayabilir (videolar 50mb üstü olacaksa) gibi bir çok handikap var.

sizinle bir yazı paylaşmak istedim.

http://adf.ly/dqWOU

linkteki şey oluyor şuan
Bu mesajdan alıntı yap
ulasdeniz79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulasdeniz79

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 22-02-2014 #8
verdiğin cavabı ve bağlantıdaki örneği ilgi ile izledim, okudum. Örnrğin benim durumumla ilgisinin olmadığını aksine benzer durum olmasın diye böyle bir sistem kurup o açıklamaları yaptığımı yazımdan kolaylıkla gözlemleyebilirsin. Tasarımcı arkadadaşa isteklerimi iş başlamadan önce bildiyor ve anlaşmaya vardıktan sonra işebeşlıyorum. bu dudumda karşımdaki kişinin sadece isteklerimi karşılaması kalıyor. farklı isteklerim olmayacak. zamanla gözden kaçan eksiklerim olduğu zaman ise, ayrı bir iş olarak kişiden yapmasını istiyorum. yapmayacak olursa da, elimde sistemim olduğu için bir başkası ile anlaşıyorum. Bu durum yazıda açıkça belirtildi.

videoların sitemden izlenebilmesi tamamen tercihim (bu tercih tamamen vizyonum ve ilkelerimle örtüşen bir gerekçeye dayanır. ). Bu konudaki sıkıntılardan haberim yok. Eğer imkansızı istiyorsam yada çok çok zoru, kişinin beni bilgilendirmesini istediğim, önerilerini dikkate alacağımı zaten yazıda belirttim. Ben iyi bir sunucu ile bu hız sorununu aşabileceğim kanısındaydım ve bu konuda gerçekten bilgisiz olabilirim

ilanı verirken bu işi yapabilecek kişilerin ilanı gören kişilere oranını binde 3-4 olarak tahmin ettim. Ve ilanıma verilecek eleştirilerin pek çoğunun hesaba kattım. Yazımda bu eleştirilerin karşılığını siz daha okumadan vermeye çalıştım. Ben sadece web sitemi yaptıracak biri aramıyorum, aynı zamanda istediğim gerekli bakış açısına sahip belirli özelliklerde kişiler arıyorum. çünkü uzun süreli bir ilişkisi kurmak, yapacağım işte en önemli gereksinimim. İsteklerimi karşılayacak kişiyi bir kaç yüz dolar karşılığında, Hindistan'dan çözebilirim. Fakat bu fikre sıcak bakmıyorum. Çünkü takip edecek projelerim var, ya da sürekli çalışabileceğim web tasarımcı ve grafik tasarımcıya işim gereği ihtiyacım var.

Kısaca yorumunuza ve eleştirinize ilişkin tüm cevaplar aslında yazıda mevcut. Değindiğiniz konulara ben zaten önceden önlemimi aldım. Yanı aslında sizden bir adım öndeyim. Fakat yorumunuzu beğendiğimi, sadece verdiğiniz örneğin kesinlikle benim durumumla ilişkili olmadığı ve ısrarla benzer durumdan kaçmaya çalıştığımı göremeyişinize üzüldüm.

Mesleğim, henüz ortada sistem yok iken, oluşturulacak olan sistemin her yönden etkilerini öncedan tahmin etmek, ve sisteme etkiyecek her faktörü önceden tasarlayabilmek. Sistem henüz oluşturulmadan sanal olarak en kusursuz hali ile tasarımını yapmak. Mesleğim bu olunca aslında bir sistem olan bu web sitesinin ve bunu yaptırma işinin tüm süreçleri ister istemez kafamda canlanıyor. alışkanlı işte. buna gelebilecek cevaplar, eleştiriler de dahil özellikle de Türkiye ve Türk insanının koşullara dahil olması durumunda.

Tahminlerimde yanıldığım tek şey olumsuz eleştirilerin ve hakarete varacak yorumların gelmeyişi.

Cevabınıza içten teşekkür ediyorum. ve gerçekten işime yarayan bilgiler verdiniz. Bu yüzden sitemi hayata geçirebilirsem sizinle iletişim kurmayı istiyorum. iletişime geçememişsem kuramadığımı siteyi kuramadığımı, ya da en azında Türkiye içinden kuramadığımı düşünebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
BLUE_AZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLUE_AZ

Webmaster / Ankara

Standart
Alt 24-02-2014 #9
Tekrar merhaba. İstediğiniz zaman benimle iletişim kurabilirsiniz inşallah projeniz tamamlanır ve işiniz çözümlenir.

Ben ve bu sayfayı görüntüleyen herkez burada projenize yardımcı olmak için yazınızı okuyor.

Yanlız hala diyorum ki proje gözden geçirilmez ise malesef çöpe gidicek çünkü yazılım dünyasında olamayacak düzenekte projelendirmişsiniz.

Size belirttiğim bazı sorunları video yükleme vs gibi paranız varsa hızlı sunucular / medya serverler ile çözümleyebilirsiniz.

Ama projelerin bağımsız çalışmaları vs gibi düzenekler sizin ön görünüze dayansa da aslında temel bir mantığa dayalı olmak zorunda ki diğer ilanlarda herkez işi ben yapıyım ben yapıcam diye atlarken size yorum dahi yazmıyorlar çünkü yapılacak bir proje değil.

Bir mühendis olarak size tavsiyem bu işin yapılmasını istiyorsanız projeyi yazılımcı arkadaşlar veya ilgili kim ise o tasarlasın. Sizse isteklerinizi yazın hemen ben veya bir başkası yapmak için size fiyat verecek dediğiniz gibi uzun soluklu projelere adım atacağınız arkadaşlarla tanışmış olacaksınız.
Bu mesajdan alıntı yap
weblife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

weblife

Webmaster / Ankara

Standart

Weblife

Alt 24-02-2014 #10
Pm gönderildi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Web sitesi için basit bir admin paneli yaptırılacaktır - Türkiye Geneli womd Sonuçlanan İlanlar 3 01-07-2013 11:05:40
Web sitesi arayüzü Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli msumer İş Veren İlanları 3 21-02-2013 20:25:53
Flash oyun Sitesi İçin Arayüz Tasarımı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli canmert54 İş Veren İlanları 1 30-12-2012 19:18:19
Kariyer Sitesi Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli SoMeBoDy Sonuçlanan İlanlar 5 15-07-2012 00:12:25
web sitesi için header background resmi yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli karizmatikdahi Sonuçlanan İlanlar 3 14-05-2011 17:23:52

Kapat
Şifremi Unuttum?