Web Sitesi Yöneticiliği

Web Tasarımı - Web Sitesi Yöneticiliği Sponsorlu Bağlantılar Ben temel seviye web tasarımı eğitimi aldım.Bir Arkadaşımın internette blogu var ve bana o sitesini yönetmemi teklif etti ama ben nasıl yapılacağını bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız ...

Web Sitesi Yöneticiliği
turkuaz2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkuaz2006(28)

Hiç Biri / İstanbul

Web Sitesi Yöneticiliği

Alt 06-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben temel seviye web tasarımı eğitimi aldım.Bir Arkadaşımın internette blogu var ve bana o sitesini yönetmemi teklif etti ama ben nasıl yapılacağını bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

3ren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3ren

Webmaster / Bursa

Alt 08-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Websitenin İçeriği Önemli Gerisi Senin Araştırma Web Üzerindeki Becerine Kalmış

Ve Yardım İstediğin Konu Nedir Onuda Yazmamışsın Web Sitesi Yöneticiliği
Bu mesajdan alıntı yap

turkuaz2006(28)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2008 #3
Arkadaşım mimar ve kendisine ait blogu var o bloga yaptığı projelerin fotoğraflarını ekli yani bunu ben nasıl eklerim onu sorucaktım.
Bu mesajdan alıntı yap
berdos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berdos

Webmaster / Ankara

Alt 08-12-2008 #4
Kişisel blogların bir çoğunu kolayca yonetebilirsin. Yeni bir resim ve o resımle ilgili bir yazı ekleyeceğin zaman blogun kontrol paneli buna izin verecek özelliktedir. Resim ekleme yazı biçimlendirme gibi. Bir word dosyasındakı yazıyı nasıl düzenleyebiliyorsan aynı şekilde kontrol edebilirsin. Ve kolayca aşina olursun merak etme...
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2008 #5
Ben temel seviye web tasarımı eğitimi aldım.Bir Arkadaşımın internette blogu var ve bana o sitesini yönetmemi teklif etti ama ben nasıl yapılacağını bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler...:smile:
web tasarım eğitiminiz var, forumlara mesaj yazabiliyorsunuz...
hiç arkadaşınızın istediği şeye açıp baktınız mı buraya yazmadan önce?
peki eğitiminiz var ise aklınıza gelmiyor mu ben bu blog hakkında bilgi verirsem daha kolay yardım alırım diye? ( bilgi derken adresi değil, wordpressmidir, joomlamıdır,....)

bir işi yapmaya talip olmadan önce kendi ön çalışmanızı yapın
Bu mesajdan alıntı yap

turkuaz2006(28)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2008 #6
web tasarım eğitiminiz var, forumlara mesaj yazabiliyorsunuz...
hiç arkadaşınızın istediği şeye açıp baktınız mı buraya yazmadan önce?
peki eğitiminiz var ise aklınıza gelmiyor mu ben bu blog hakkında bilgi verirsem daha kolay yardım alırım diye? ( bilgi derken adresi değil, wordpressmidir, joomlamıdır,....)

bir işi yapmaya talip olmadan önce kendi ön çalışmanızı yapın
Kendi çalışmamı zaten yapıyorum ayrıca arkadaşımın blogunada baktım blogunu şuanda yöneten kişi hata yaptığı için bana teklif etti bende bilgi toplamaya çalışıyorum.

Sizde birisine mesaj yazarken biraz daha kibar olmayı öğrenirseniz iyi olur.Sonuçta burda bişeyler öğrenmeye çalışıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2008 #7
kibarlık? bu konuda eğitim vermeye ehilmisiniz siz?
nedir bu memleketim insanının alınganlığı
ben sadece web tasarım eğitimi aldım diyen bir insanın forumlara da mesaj yazabildiği halde nasıl olurda bir blog sisteminde post atmak ve bu posta image eklemek konusunu bilmediğini anlayamadım bunu sordum
siz arkadaşınızın bloguna baktığınızı söylüyorsunuz
ve sizden önce bu işi yapan kişinin hata yaptığını
denemediniz mi hiç o blog üzerinde mesaj yazmayı buna image eklemeyi?
mesaj yazacağınız bölümde ki butonlar acaba nedir ne işe yarar diye merak etmediniz mi?
Web Sitesi Yöneticiliği bu resim gibi mesela?
yada hiç arama motoru kullandınız mı konuyla alakalı?
(google bu konuda basit bir aramada 834.000 sonuç veriyor)
elbette bu forumun amacı eğitim vermek yardımda bulunmak
ancak siz hem eğitim aldım der hemde bu kadar basit bir soruyla gelirseniz alacağınız tepki bu olacaktır
ilk mesajıma tekrar bakın
ona sert diyorsanız acaba bu mesajım için neler dersiniz
pardon siz sert demediniz "kibarlığı öğrenmemi" salık verdiniz
benim üslubuma istediğiniz kadar takılın
ben sadece sert konuşurum ama sizin gibi eğitim aldım deyip bu kadar basit bir konuda cehaletimi göstererek benim gibi birisiyle tartışma hatasına düşmem

dikkatinizi çektimi bilmem siz hala blog la ilgili bilgide vermemişsiniz
bana laf yetiştirmek kendinizce beni eleştirmek sizin için bir anda yapmak istediğiniz iş için ihtiyacınız olan yardımdan daha önemli oluvermiş

arkadaşların vakitlerini çaldığım için üzgünüm umarım sizde benim üslubuma takılmaktan vazgeçer işinize yoğunlaşırsınız
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2008 #8
Kendi çalışmamı zaten yapıyorum ayrıca arkadaşımın blogunada baktım blogunu şuanda yöneten kişi hata yaptığı için bana teklif etti bende bilgi toplamaya çalışıyorum.

Sizde birisine mesaj yazarken biraz daha kibar olmayı öğrenirseniz iyi olur.Sonuçta burda bişeyler öğrenmeye çalışıyorum.
Size tek gerçek cevabı veren uslubunu beğenmediğiniz şahıs bir operator... Dikkatinizi çekti mi bilmem ama? Bir insan gerçekten öğrenmek isterse öğreneceğini hissettiği insana yapışır tabir-i caizse. Siz tepelemişsiniz... Ne diyim başkası olsaydı, sizin verdiğiniz cevaptan farklı bir cevap verirdi bence... Yarın öbür gün blogunuzda bilmem kaç çesşit insanla muhatap olunca siz kibar olursunuz artık.... Bir durup düşünün bakalım.
Bu mesajdan alıntı yap

turkuaz2006(28)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-12-2008 #9
Merak etmeyin ben cevabımı aldığım kişiye yapıştım ve bana gayette anlayışlı bir şekilde davrandı.Maharet işi iyi bilip bunu sert bir şekilde karşısındaki insanı ezerek bişeyi anlatmak değil maharet sabredip bişeyi anlatmak.Siz böyle devam edin bende böyle devam edim bu konuda burda kapansın.
Bu mesajdan alıntı yap

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2008 #10
Merak etmeyin ben cevabımı aldığım kişiye yapıştım ve bana gayette anlayışlı bir şekilde davrandı.Maharet işi iyi bilip bunu sert bir şekilde karşısındaki insanı ezerek bişeyi anlatmak değil maharet sabredip bişeyi anlatmak.Siz böyle devam edin bende böyle devam edim bu konuda burda kapansın.
hala aynı tavır
o halde ben size daha açık konuşayım
siz daha bu kadar basit birşeyden bile anlamazken size o web tasarım eğitimi veren kurumu ayakta alkışlıyorum ki hala bu kadar basit şeyleri bilmiyorsunuz
sadece bu konu değil , birde frontpage ile alakalı konunuz var
ve eminim siz daha birçok basit şeyi bilmiyorsunuz
ve eminim ki siz hala ben web tasarım eğitimi aldım diyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
sitesi, web, yoneticiligi