web syf tas. kişisel

Web Tasarımı - web syf tas. kişisel Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar yapmış olduğum ekteki çalışma web sayfası tasarımı ilk deneyimim sizin görüşlerinizide almak istedim bu işte oldukça yeni sayılırım hepinize çok tşk kolay gelsin slm yine benn ...

web syf tas. kişisel
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 11-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web syf tas. kişisel

Merhaba arkadaşlar yapmış olduğum ekteki çalışma web sayfası tasarımı ilk deneyimim sizin görüşlerinizide almak istedim bu işte oldukça yeni sayılırım web syf tas. kişisel hepinize çok tşk kolay gelsin web syf tas. kişisel

web syf tas. kişisel

slm web syf tas. kişisel yine benn buda yaptığım diğer çalışmam beğenileriniz benimle paylaşırsanız çok sevinirim dediğim gibi kendimi geliştirme çabasındayım henüz web syf tas. kişisel hoşçakalın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oldukça yeniyseniz eğer maşallah o zaman web syf tas. kişisel
çünkü yeni olmanıza rağmen çalışmalarınız gerçekten güzel benim hoşuma gitti tarzınız belli ve tarzınızı güzel yansıtmışsınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

2. tasarım için:
aleykum selam
diğer çalışmanız gibi bu da gayet hoş ama acaba kızın gözlerini neden sildiniz?
bu haliyle de çok güzel özellikle logonuz da fikir olarak güzel görünüyo ama belki ilerde biraz dha geliştirirsiniz logonuzu web syf tas. kişisel GülAtak
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 11-06-2007 #3
Yeni başlıyan bir insan için güzel çalışmalar.Çalışmalarının devamını görmek isterim.. Düşüncelerin güzel. Bazı ufak tefek hatalar olsada dediğim gibi gayet hoş . Kendini burada daha çok geliştirebilirsin... Kolay gelsin..
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 11-06-2007 #4
hepinize çok tşkler arkadaşlar beğenin içinde çok tşkler belgin web syf tas. kişisel
bana cesaret veren arklarım içinde çok tşkler .. logo basit gibi ama kendimi geliştirikende hoş bi logo yapabilirim web syf tas. kişiselgaliba beğeniniz beni gerçekten mutlu etti hoşçakalın web syf tas. kişisel
Karşınıza çıkan sorunları bizimle paylaşın onların sorun olan yerlerini çözüme kavuşturalım.
Bu mesajdan alıntı yap
Vasili.zaitseV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Vasili.zaitseV(29)

Grafiker / Adana

Alt 11-06-2007 #5
çok hoş tasarımlar gerçekten yeni olmana rağmen çok iyi kendini iyice geliştirdiğinde gerçekten çok güzel çalışmalar çıkarıcağına eminim...
Bu mesajdan alıntı yap
ozan-tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozan-tr(27)

Matbaacı / Burdur

Alt 11-06-2007 #6
Yeni başlamana rağmen bence güzel olmuş.Benim fikrim tasarımla çok uğraşma bence ondan önce programlamayı(asp,php,html...vb) öğrenmeye bak çünkü programlama sayesinde daha sağlam siteler yapabilirsin.Tabi bu benim düşüncem bu konuda kariyer yapmış hocalarımız ne der Bilmiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #7
çok güzel tasarımlar bunlar devamını görmek isterim dogrusu tarzınıda çok sevdim eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 12-06-2007 #8
Yeni başlamana rağmen bence güzel olmuş.Benim fikrim tasarımla çok uğraşma bence ondan önce programlamayı(asp,php,html...vb) öğrenmeye bak çünkü programlama sayesinde daha sağlam siteler yapabilirsin.Tabi bu benim düşüncem bu konuda kariyer yapmış hocalarımız ne der Bilmiyorum...
aslında çok haklısınweb syf tas. kişisel ama çalışmalarımda bende daha çok tasarımıyla daha çok uğraşıyorum web syf tas. kişisel önerin iin tşk ederim mjlarınız ve görüşleriniz için tşkler arkadaşlar web syf tas. kişisel hoşçakalın
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-06-2007 #9
Ayıpladım seni ozan... web syf tas. kişisel

Şaka bir yana eğer websitesi online olan 24 saat açık bir dükkan olduğunu var sayarsak. "tasarımı boşver programlama öğren" biraz yanlış olacaktır. Nasıl ki bir dükkana girdiğimizde dükkanın bizi çekmesi alış verişimizde bizi etkiliyorsa tasarımı güzel bir sitenin de o derece başarılı sonuç vereceği yadsınamaz bir gerçektir.

Öyleyse; eğer webdesign işi ile uraşmak istiyorsanız, bence ikisini birden öğrenmeye uğraşın. Eğer profesyonel bir iş çıkartmayı istiyorsanız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-06-2007 #10
ben ikinci çalışmayı beğendim ama mavi alan üzerinde siyahlar kendini pek belli etmiyor daha farklı bi renk kullanabilirdin logon için sade öz olmuş biraz daha firmayı yansıtcak şekilde değiştirebilirsin bunlar dışında iyi özellikle yeni başlayan biri için çok çok iyi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kisisel, kişisel, merhaba, syf, tas, web, web sayfasi kisisel