web tasarım arayüz sayfası yardımmmm

Kantin - web tasarım arayüz sayfası yardımmmm Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar web tasarım arayüz çalışmaları max. min. fiyat aralığı nedir bilgilendirimisniz bu işe yeni giriyorum ve müşterilere ne fiyat vereceğimi bilmiyorum...:sadsmile:...

1_kleo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1_kleo

Grafiker / İzmir

ünlem

Alt 07-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar web tasarım arayüz çalışmaları max. min. fiyat aralığı nedir bilgilendirimisniz bu işe yeni giriyorum ve müşterilere ne fiyat vereceğimi bilmiyorum...:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşlar web tasarım arayüz çalışmaları max. min. fiyat aralığı nedir bilgilendirimisniz bu işe yeni giriyorum ve müşterilere ne fiyat vereceğimi bilmiyorum...:sadsmile:
Emeğinizin karşılığını kendiniz belirlemelisiniz. Bu işi 10 TL yede yapan var 10.000 TL'yede...
Bu mesajdan alıntı yap
1_kleo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1_kleo

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2012 #3
10tlye kılımı kıpırdatmam işi yaparken yakacagım elektrık o kdr zaten web tasarım arayüz sayfası yardımmmm
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2012 #4
10tlye kılımı kıpırdatmam işi yaparken yakacagım elektrık o kdr zaten web tasarım arayüz sayfası yardımmmm
E o zaman yaptığınız işin karşılığını emeğinizin karşılığını kendinizin fiyatlandırması gerekmekte. Günde şu kadar yapsam ayda bu kadar kazanırım mantığı değil, bir iş bile adam akıllı olsa tüm aylığımı çıkartmalı demelisiniz.

Siz 10 Tl'ye kılımı kıpırdatmam deseniz bile bu işi 9.99TL (10 TL'den düşük web tasarım arayüz sayfası yardımmmm ) fiyata yapabiliyor.

Freelance bile olsanız lütfen piyasayı kırmayın.
Bu mesajdan alıntı yap