web tasarım bölümünde 12.sınıfta okumaktayım...

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - web tasarım bölümünde 12.sınıfta okumaktayım... ...

Moja12x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Moja12x

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ben web tasarım bölümünde 12.sınıfta okumaktayım ve şu anda bölümümle alakasız bir staj yerinde eğitim görmekteyim ve değiştirmeyi düşünüyorum ama benim sorunum şu nerden başlayacağımı bilemiyorum bu işte uzmanlaşmış kişilerden rehberlik görmek gibi bir şansım olmadığına çok üzülüyorum. Okulda görülen asp.net modülündeki bilgilerden daha ilerisine gidemedim çünkü nasıl ve nereden başlayacağımı bilemiyorum. Okulda fireworks gördük ama ben evde photoshop araştırmalarıma devam ediyorum.
Nerden başlayacağımı ve nasıl bir yol izleyeceğim hakkında aklımda bir düşünce yok bu yollardan geçmiş abilerim ve ablalarımın yardımını bekliyorum.
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence o alakasız yerdeki stajını tamamla, stajyerleri beleş işçi olarak çoğu yer. Stajyerde olsan bazı özlük hakların vardır. Kötü not veririz gibi tehditleri göz ardı et (en kötü ihtimal işyerini mahkemeye verirsin).
Senin tek amacın diplomayı yüksek bir notla almak olsun, hayat sana askerlikten sonra başlayacak zaten, bu yüzden çok kafaya takma herşeyi web tasarım bölümünde 12.sınıfta okumaktayım...
Bu mesajdan alıntı yap