Web Tasarım Eğitiminde Aradıklarınız?

Web Tasarımı - Web Tasarım Eğitiminde Aradıklarınız? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, İnternet üzerinde gerek paylaşım sitelerinde gerekse satış yapan sitelerde Görsel Eğitim Setleri görüyoruz. Herkes kendini geliştirmek için bunları izliyor. Bazıları çok kötü oluyor bazıları iyi oluyor ...

MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Dosya16

Alt 07-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar, İnternet üzerinde gerek paylaşım sitelerinde gerekse satış yapan sitelerde Görsel Eğitim Setleri görüyoruz. Herkes kendini geliştirmek için bunları izliyor. Bazıları çok kötü oluyor bazıları iyi oluyor fakat değinilmeyen noktalar var.

Sizlerle, önceden izlemiş olduğunuz veya Bir Web Tasarım Eğitim Setinde aradıklarınız nelerdir? sorusuna cevaplar vermenizi istiyorum. Bunun eşliğinde bir proje hazırlamak istiyorum. Katkılarınızı esirgemeyin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 07-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle web tasarımı basit bir meslekmiş gibi tek anlatımda bitirmemenizi öneririm. Örneğin frontpage ile birkaç basit tasarımla anlatılmaması gerekir. 3 bölüme ayırmak, eğitim alacak kişilere daha iyi bilgi vermek için gerekli. Örneğin, başlangıç , genel, ileri düzey olabilir. Bir diğeride genel konulardan tamamen ayıklanmış sadece püf noktaları crossbrowser, incelikleri vs anlatan bir pakette olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 07-09-2011 #3
Öncelikle web tasarımı basit bir meslekmiş gibi tek anlatımda bitirmemenizi öneririm. Örneğin frontpage ile birkaç basit tasarımla anlatılmaması gerekir. 3 bölüme ayırmak, eğitim alacak kişilere daha iyi bilgi vermek için gerekli. Örneğin, başlangıç , genel, ileri düzey olabilir. Bir diğeride genel konulardan tamamen ayıklanmış sadece püf noktaları crossbrowser, incelikleri vs anlatan bir pakette olabilir.
Öncelikle ilk 2-3 video temel bilgiler vermeyi düşünüyorum. canlı örnekler ile bire bir anlatımlar çok farklı tasrımlar ve tasarımlarda arananlar nelerdir gibi örneklere, site taslaklarına, kullanıcı kolaylığı ve bir çok püf noktaya değineceğim. Sonrasında yavaş yavaş anlatıma gireceğim
Bu mesajdan alıntı yap
fartim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fartim

Webmaster / Ankara

Alt 10-09-2011 #4
herkesin anlayacağı bir dilde olması yeterli olması gerekir...
Bu mesajdan alıntı yap