Web Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Web Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri - Türkiye Geneli ...

erdiuzunoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdiuzunoglu

Webmaster / İstanbul

Alt 08-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri

Program/Seviye: Freelancer olarak hizmet vermiş olduğum alanlar web tasarım grafik tasarım logo, banner , kartvizit tasarımlarınız istediğiniz özgünlükte sizlere hizmet vermekteyim.
kullandığım programlar ;
corel draw
photoshop
dreamweaver

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
elitasansor.com.tr
kırıkekran.com
exbilisim.com diğer referanslarım ise ilgili üyelere özelden gösterilecektir.

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık 13 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı olarak büyük şirketlerde bilgi işlem sorumlusu olarak çalıştım. Genel olarak da freelance web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Şu anda İstanbul’da Zm Union Telekom A.Ş Çalışmaktayım. Ayrıca Freelance (serbest) olarak bireysel ve kurumsal firmalar ile çalışıyorum. 13 yıllık internet serüvenim içerisinde seo, web tasarım, reklam ve danışmanlık, proje yönetimi eğitimleri aldım. Web sitesi olarak e-ticaret, kurumsal web siteleri, portal siteler (haber, video, dizi) gibi projelerde çalışıyorum. İçerik itibari ile bu tarz sitelerde en önemli kurallardan birisi arama motorları optimizasyonu bende siteleri hazırlarken html ve css kodlarında seo kurallarına uygun olarak kodluyorum.

ilgilenen arkadaşlar email veya telefonla görüş sağlayabilirler.

E-posta:

Telefon: 0542 530 31 47
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri - Türkiye GeneliWeb Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri - Türkiye GeneliWeb Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri - Türkiye GeneliWeb Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
erdiuzunoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdiuzunoglu

Webmaster / İstanbul

Alt 01-09-2016 #3
Güncel ilan
Bu mesajdan alıntı yap
EmpatikKevlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmpatikKevlar

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2017 #4