Web tasarım grafik tasarım - Ankara

İş Veren İlanları - Web tasarım grafik tasarım - Ankara ...

gokhang07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhang07

Grafiker / Ankara

Alt 07-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web tasarım grafik tasarım

Program/Seviye: Adobe Programları orta seviyede bilmesi ve tasarım kabiliyeti bizim için önemlidir. Web tasarım bilgisi ve temel kodlama bilgisi olması.
Bilgisayar işletim sistemi ve donanım konusunda bilgi sahibi.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kurumumuz da talep edilen tasarım işlerini iyi bir şekilde yapmak. baskı süreci varsa takibini gerçekleştirmek. Web tasarım olarak kurumumuza ait olan web sitelerini güncellemek arayüz tasarımları hayata geçirmek için çalışmak. Veritabanı yada detaylı yazılım bilgisi aranmamaktadır. Çünkü kurumumuzda yazılım uzmanımız vardır. Orta düzey web geliştirme mantığını bilmesi bizim için yeterlidir. Artı olarak bilgisayar işletim sistemleri donanım konusunda bilgi sahibi olması önemlidir.

Görüşmeler cvleriniz incelendikten detaylar(Maaş+ssk+yemek gibi) daha sonra yüz yüze görüşülecektir.

E-posta:

Telefon: 0543 543 33 17
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web tasarım grafik tasarım - AnkaraWeb tasarım grafik tasarım - AnkaraWeb tasarım grafik tasarım - AnkaraWeb tasarım grafik tasarım - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap