Web Tasarım Grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Web Tasarım Grafiker - İstanbul ...

Vipad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Vipad

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-10-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım Grafiker

Program/Seviye: Photoshop (İleri)
Coral (Temel)
Illustrator (Orta)
Office (Excel, word ve temel windows işletim sistemi programları ileri seviye)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kauçuk malzeme satışı gerçekleştirdiğimiz showroom ofisimiz için çok yönlü ve dikkatli bir çalışma arkadaşı arıyoruz.
Yaş aralığı: 22 - 30
Tercihen orta seviye ingilizce bilen (araştırma yaparken ve c panel güncellemeleri için)
Ekip çalışmasına uyumlu, dış görünüşüne önem veren, konusunda yaratıcı ve idealist olmalı.
E pazarlama işin %90'lık kısmı olacağından bu konuda kendine güvenen adayların başvurması önemlidir.
Yeni mezunlar ve stajyer de başvurabilir.
Yukarıda saydığımız programların haricinde kullanması gerekebilecek video editleme programları da olabilir fakat bunu şart koşmuyoruz.
Mağaza ortamında çalışılacağından dikkatinizi işe yönlendirebilmeniz önemli.
Kazandırmak ve kazanmak isteyen bayan adayların aşağıdaki adrese "güncel" fotoğraflı CV'lerini e posta atmaları rica olunur.

E-posta:

Telefon: 0532 560 38 63
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-10-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web Tasarım Grafiker - İstanbulWeb Tasarım Grafiker - İstanbulWeb Tasarım Grafiker - İstanbulWeb Tasarım Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap