web tasarım grafiker (iş tecrübesiz )

Sonuçlanan İlanlar - web tasarım grafiker (iş tecrübesiz ) Sponsorlu Bağlantılar Bilge adamın grafik web tasarım bölümünü yeni bitirdim. grafikerlikte veya web tasarımda kendimi geliştirebileğim bir iş arıyorum. sevdigim bir iş dalı temeli aldıgıma inanıyorum ve kendime güveniyorum.kullanabildigim programlar ...

stajer33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stajer33

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilge adamın grafik web tasarım bölümünü yeni bitirdim. grafikerlikte veya web tasarımda kendimi geliştirebileğim bir iş arıyorum. sevdigim bir iş dalı temeli aldıgıma inanıyorum ve kendime güveniyorum.kullanabildigim programlar
Flash
Flash Action Script ;
Photoshop;
Dreamweaver
illustrator;
fireworks;
InDesign;
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları web tasarım grafiker (iş tecrübesiz ) veya web tasarım grafiker (iş tecrübesiz )sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-08-2009 #3
pm den cv gönderirmisiniz.

stajer33

Grafiker / İstanbul

İş arıyorum!

Alt 22-10-2010 #4
Bilge adamın Web tasarım / grafik mezunuyum 1 yılı aşkın süredir yayın evinde dizgi grafik işiyle uğraşıyorum halada uğraşıyorum ama daha huzurlu ve rahat bir iş yeri arıyorum. Aslında istediğim Web tasarımdı özellikle flash action scripti iyice ilerletmekti ama kadermi kısmetmi beni dizgi grafiğe yönlendirdi. Dizgi grafik işi arıyorum ama web tasarımda gel seni geliştirim sende kazan bende diyen olursa onuda düşünürüm :angel:
Avrupa yakasında ikamet etmekteyim.

Q klavye kullanıyorum hızlıyım ama 10 parmak kullanamıyorum!
Photoshop (iyi),
Illustrator (iyi),
İndesing (iyi),
Quark (iyi),
Freehand (iyi),
Flash (Temel seviyede animasyon yapabilme cok azda olsa action script kullanabilmekteyim)
Dreamweaver (Temel seviye)
fireworks (Temel seviyede)

stajer33

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2010 #5
ilan güncel

stajer33

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2010 #6
ilan güncel

stajer33

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #7
ilan güncel
sarzinyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarzinyo

Grafiker / İstanbul

iş ilanı

Alt 24-11-2010 #8
merhabalar iş aradaınızı okudum.kendinizi reklam ve grafikerlik anlamında yetistirmek istiyorsanız ********* adresinden bana mail atabilirsiniz.(yaşınız askerlik durumunuz birde telefon numaranızı yazarsanız sizinle irtibata geçebiliriz) iyi günler..

stajer33

Grafiker / İstanbul

Dizgi grafik

Alt 17-01-2011 #9
Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Yaptıgım işin karşılığını alabilecek bir yer arıyorum!

Q klavye kullanıyorum hızlıyım ama 10 parmak kullanamıyorum!
Photoshop (iyi),
Illustrator (iyi),
İndesing (iyi),
Quark (iyi),
Freehand (iyi),
Flash (Temel seviyede animasyon yapabilme cok azda olsa action script kullanabilmekteyim)
Dreamweaver (Temel seviye)
fireworks (Temel seviyede)

stajer33

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2011 #10
ilan güncel
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları